У Військово-Морських Силах проведено командно-штабні тренування в режимі реального часу

17 вересня 2020, 16:29 | ID: 59722
У Військово-Морських Силах проведено командно-штабні тренування в режимі реального часу У Військово-Морських Силах проведено командно-штабні тренування в режимі реального часу У Військово-Морських Силах проведено командно-штабні тренування в режимі реального часу У Військово-Морських Силах проведено командно-штабні тренування в режимі реального часу

На базі Навчального центру Військово-Морських Сил ЗС України проведено командно-штабне тренування з управління дивізіоном надводних кораблів. Навчання було організовано у спеціальних класах, де учасники тренування протягом кількох днів відпрацьовували питання управління підпорядкованими силами під час ведення бойових дій в умовах застосування противником ракетно-авіаційної зброї та засобів РЕБ.

До тренувань були залучені спеціалісти навчального центру ВМС, які відігравали дії противника. Під час моделювання різних ситуацій, було задіяно сучасний тренажер «Шторм», який дозволяє в режимі реального часу бачити результати прийнятих рішень.

- Сьогодні можливості навчального центру ВМС дозволяють ефективно проводити такі тренування. В систему «Шторм» вводяться дані про склад сил та ймовірні дії противника і, як результат, відпрацьовуються практичні дії згідно сформованих рішень офіцерами штабу, - прокоментував хід навчання командир дивізіону надводних кораблів капітан 2 рангу Юрій Вицький.

В результаті проведеного навчання учасники тренування удосконалили навички управління підпорядкованими силами у ході ведення бойових дій. Під час тренування основна увага приділялась діям за умови активної радіоелектронної протидії противника, відпрацюванню рішень на карті та вмінню реагувати на динамічну оперативну обстановку.

Служба зв’язків з громадськістю Командування Військово-Морських Сил Збройних Сил України