На навчаннях Combined Resolve XIV стартувала активна фаза

17 вересня 2020, 09:07 | ID: 59709
На навчаннях Combined Resolve XIV стартувала активна фаза На навчаннях Combined Resolve XIV стартувала активна фаза На навчаннях Combined Resolve XIV стартувала активна фаза На навчаннях Combined Resolve XIV стартувала активна фаза На навчаннях Combined Resolve XIV стартувала активна фаза На навчаннях Combined Resolve XIV стартувала активна фаза На навчаннях Combined Resolve XIV стартувала активна фаза

Вчора, 16 вересня, на міжнародних навчаннях Combined Resolve XIV, що проходять в навчальному центрі «Хохенфельс» у Німеччині, розпочалася активна фаза маневрів. Командування основних сил «BLUFOR» провело заключні брифінги та репетицію майбутніх дій на макеті місцевості. Після цього підрозділи перейшли до практичного етапу.

Так, зведена рота від 28-ї окремої механізованої бригади імені Лицарів Зимового Походу здійснила марш у вихідний район. Українські піхотинці на БМП-2 увійшли до складу танкового батальйону ЗС США, озброєного M1A1 Abrams.

В ході активної фази наш підрозділ виконуватиме завдання з ведення розвідки, оборонного бою, братиме участь у наступальних діях тощо.

Управління зв’язків з громадськістю Збройних Сил України