Командування Медичних сил про епідемічну ситуацію у Збройних Силах України станом на 17 вересня

17 вересня 2020, 10:51 | ID: 59714
Командування Медичних сил про епідемічну ситуацію у Збройних Силах України станом на 17 вересня

Станом на 10.00 17 вересня в Збройних Силах України на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2, хворіє - 656 осіб.

Всього за час пандемії одужало – 1683 особи, летальних випадків – 8.

На ізоляції (в тому числі, самоізоляція) перебуває 789 осіб. Кількість військовослужбовців, у яких закінчується ізоляція найближчих три доби – 209 осіб. Про це повідомляє Командування Медичних сил Збройних Сил України.

За минулу добу зареєстровано 72 нових випадки захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19.

З них у закладах охорони здоров’я перебуває 14 осіб (Національний військово-медичний клінічний центр “ГВКГ” - 5 військовослужбовців, Військово-медичний клінічний центр Західного регіону – 2 військовослужбовця, Військово-медичний клінічний центр Східного регіону – 3 військовослужбовця, Рівненський, Черкаський та Чернівецький військові госпіталя – по 1 військовослужбовцю, Стебницька міська лікарня – 1 працівник ЗС України). Стан здоров’я пацієнтів задовільний, отримують необхідне лікування.

На лікуванні вдома під наглядом медичної служби перебуває 58 осіб (Київська область – 28 військовослужбовців та 5 працівників ЗС України, Львівська область – 9 військовослужбовців, Одеська область – 10 військовослужбовців та 1 працівник ЗС України, Херсонська область – 2 військовослужбовця, Тернопільська та Вінницька області – по 1 військовослужбовцю , Івано-Франківська область – 1 працівник ЗС України). Стан здоров’я пацієнтів задовільний, спостерігається легкий перебіг захворювання.

Аналіз захворювань серед військовослужбовців та цивільного населення свідчить про те, що найчастіше інфекція поширюється під час епізодичних зустрічей з найближчими людьми (друзями та рідними), що не входять до кола осіб, з якими ви спілкуєтеся щодня або мешкаєте разом. Не наражайте себе та свою родину на небезпеку зайвими контактами.

Командування Медичних сил Збройних Сил України закликає дотримуватися правил карантину та особистої гігієни.