Відбулась заключна планувальна конференція навчань «Об’єднані зусилля - 2020»

16 вересня 2020, 10:43 | ID: 59694
Відбулась заключна планувальна конференція навчань «Об’єднані зусилля - 2020» Відбулась заключна планувальна конференція навчань «Об’єднані зусилля - 2020»

Під керівництвом Головнокомандувача Збройних Сил України генерал-полковника Руслана Хомчака пройшла заключна планувальна конференція стратегічного командно-штабного навчання «Об’єднані зусилля-2020».

Головною метою конференції було завершення підготовки апарату керівництва стратегічного командно-штабного навчання, Командування об’єднаних сил ЗС України та інших учасників до активної фази СКШН «Об’єднані зусилля - 2020».

- Ми маємо підвищити взаємосумісність між силами і засобами  як ЗС України, інших складових сил оборони, так і взаємосумісність із державами-членами НАТО. Ми всі працюємо разом та вчимося спільно захищати нашу Батьківщину. Також нам допомагають наші партнери. Навчання відбуватимуться як на суші, так і на морі, а також у повітрі, - зазначив у вступному слові генерал-полковник Руслан Хомчак.

Одне з головних завдань майбутніх навчань Головнокомандувач окреслив як «демонстрацію готовності України дати відсіч російській агресії самостійно й з використанням механізмів міжнародної підтримки та здатності протистояти іншим загрозам для нашої держави».

- Ми можемо. Ми вміємо. Але я закликаю докласти максимум зусиль, проникнутися в зміст та прожити ідеєю навчання, щоб навчальна оперативно-тактична обстановка була складною і максимально враховувала всі аспекти наявного значного досвіду ведення бойових дій,- наголосив Головнокомандувач Збройних Сил України.

Управління зв’язків з громадськістю Збройних Сил України