Командування Медичних сил про епідемічну ситуацію у Збройних Силах України станом на 16 вересня

16 вересня 2020, 10:44 | ID: 59695
Командування Медичних сил про епідемічну ситуацію у Збройних Силах України станом на 16 вересня

У Збройних Силах України тривають планові заходи щодо недопущення розповсюдження гострої респіраторної хвороби COVID-19.

Станом на 10.00 16 вересня в Збройних Силах України хворіє 630 осіб на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2. Всього за час пандемії одужало 1637 осіб.

На ізоляції (в тому числі, самоізоляція) перебуває 779 осіб. Кількість військовослужбовців, у яких закінчується ізоляція у найближчих три доби – 212 осіб. Про це повідомляє Командування Медичних сил Збройних Сил України.

На жаль, у Збройних Силах України зафіксовано восьмий летальний випадок від коронавірусу.

Так, у зв’язку із захворюванням на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2 15 вересня помер військовослужбовець (Івано-Франківська область).

Військовослужбовець ЗС України захворів гостро 19 серпня 2020 року та був госпіталізований до Івано-Франківської міської лікарні. Незважаючи на проведену терапію, стан пацієнта погіршувався. Хвороба протікала з вираженою симптоматикою. Військовослужбовець також мав хронічні супутні захворювання. 15 вересня стан здоров’я хворого різко погіршився, реанімаційною бригадою була розпочата інтенсивна терапія, яка не дала позитивного результату.

Висловлюємо співчуття близьким та рідним.

За минулу добу зареєстровано 31 новий випадок захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19.

З них у закладах охорони здоров’я перебуває 7 осіб (Національний військово-медичний клінічний центр “ГВКГ” – 1 військовослужбовець, Військово-медичний клінічний центр Західного регіону – 4 військовослужбовця, Рівненський військовий госпіталь – 1 військовослужбовець та Центральна міська клінічна лікарня м. Івано-Франківська – 1 працівник ЗС України). Стан здоров’я пацієнтів задовільний, отримують необхідне лікування.

Вдома під наглядом медичної служби перебуває 24 особи ( Одеська область – 4 військовослужбовця та 1 працівник ЗС України, Львівська область – 4 військовослужбовців та 1 працівник ЗС України, Харківська область – 3 військовослужбовця, Київська область – 2 військовослужбовця та 1 працівник ЗС України, Рівненська, Житомирська, Вінницька та Хмельницька області – по 1 військовослужбовцю, Тернопільська область – 4 працівника ЗС України). Стан здоров’я пацієнтів задовільний, спостерігається легкий перебіг захворювання.

Аналіз захворювань серед військовослужбовців та цивільного населення свідчить про те, що найчастіше інфекція поширюється під час епізодичних зустрічей з найближчими людьми (друзями та рідними), що не входять до кола осіб, з якими ви спілкуєтеся щодня або мешкаєте разом. Не наражайте себе та свою родину на небезпеку зайвими контактами.

Командування Медичних сил Збройних Сил України закликає дотримуватися правил карантину та особистої гігієни.