У танкових і десантно-штурмових підрозділах тривають практичні заняття з бойової підготовки

10 вересня 2020, 09:44 | ID: 59596
У танкових і десантно-штурмових підрозділах тривають практичні заняття з бойової підготовки У танкових і десантно-штурмових підрозділах тривають практичні заняття з бойової підготовки У танкових і десантно-штурмових підрозділах тривають практичні заняття з бойової підготовки У танкових і десантно-штурмових підрозділах тривають практичні заняття з бойової підготовки У танкових і десантно-штурмових підрозділах тривають практичні заняття з бойової підготовки

У танкових і десантно-штурмових підрозділах, які підпорядковані Командуванню об’єднаних сил Збройних Сил України та несуть бойову службу на південному напрямку, тривають практичні заняття з бойової підготовки.

- Танкісти відпрацьовують водіння по пересіченій місцевості, розгортання у бойовий порядок, вихід на визначені рубежі, а також дії під час оборони та контрнаступу. У свою чергу, десантники виконують завдання з вогневої підготовки, а саме, стрільби зі стрілецької зброї, великокаліберних кулеметів, метання ручних гранат тощо. Крім того, військовослужбовці відпрацьовують питання тактичної, інженерної та медичної підготовки, - зазначив командувач об’єднаних сил ЗС України генерал-лейтенант Сергій Наєв.

За його словами, заняття проходять в умовах максимально наближених до бойових.

- Особовий склад демонструє високі професійні якості та майстерність щодо знищення танків, кулеметних обслуг і піхоти противника, що свідчить про результативність проведених занять та тренувань, підрозділи готові до дій за призначенням, - наголосив командувач.

Служба зв'язків з громадськістю Командування об'єднаних сил ЗС України