«Вони назавжди залишаться в нашій пам’яті і в наших серцях». В Міноборони вшанували загиблих Українських захисників

13 серпня 2020, 11:10 | ID: 59207
«Вони назавжди залишаться в нашій пам’яті і в наших серцях». В Міноборони вшанували загиблих Українських захисників «Вони назавжди залишаться в нашій пам’яті і в наших серцях». В Міноборони вшанували загиблих Українських захисників «Вони назавжди залишаться в нашій пам’яті і в наших серцях». В Міноборони вшанували загиблих Українських захисників «Вони назавжди залишаться в нашій пам’яті і в наших серцях». В Міноборони вшанували загиблих Українських захисників «Вони назавжди залишаться в нашій пам’яті і в наших серцях». В Міноборони вшанували загиблих Українських захисників «Вони назавжди залишаться в нашій пам’яті і в наших серцях». В Міноборони вшанували загиблих Українських захисників «Вони назавжди залишаться в нашій пам’яті і в наших серцях». В Міноборони вшанували загиблих Українських захисників «Вони назавжди залишаться в нашій пам’яті і в наших серцях». В Міноборони вшанували загиблих Українських захисників

Сьогодні, 13 серпня, в Міністерстві оборони України відбувся щоденний ранковий церемоніал вшанування мужніх українських захисників, які загинули цього дня у різні роки внаслідок російської збройної агресії на Сході України.

У пам’ятному заході взяли участь рідні загиблих Героїв, представники керівництва Міністерства оборони України, офіцери та працівники структурних підрозділів оборонного відомства, Генерального штабу ЗС України.

Дзвін Пам’яті пролунав двадцять чотири рази...

У цей день у 2014 році загинули мужні захисники України:

Сержант ГАФІЧ Володимир Петрович.

Майор ГОРДІЄНКО Сергій Миколайович.

Старший сержант ГОРДІЙЧУК Олександр Михайлович.

Старшина ГРАНОВСЬКИЙ Андрій Олександрович.

Солдат ДАВИДЮК Олександр Олександрович.

Солдат ДАМАНСЬКИЙ Ян Юрійович.

Сержант ЄВПАК Юрій Володимирович.

Солдат КРАДОЖОН Роман Павлович.

Матрос КРАСОВ Дмитро Володимирович.

Майор ЛІСОВСЬКИЙ Микола Володимирович.

Сержант МАРУНЧАК Андрій Мирославович.

Солдат МІРОШНИЧЕНКО Петро Олександрович.

Капітан ОБУХІВСЬКИЙ Олег Васильович.

Солдат ОСТАПЧУК Ярослав Олександрович.

Молодший сержант ПЕТРОВИЧ Віталій Іванович.

Солдат РАДКЕВИЧ Петро Іванович.

Старший лейтенант РУДЕНКО Євген Іванович.

Старший солдат САХНЮК Богдан Петрович.

Старший солдат ТИМОЩУК Михайло Петрович.

Сержант ТИМОЩУК Сергій Григорович.

Солдат ЧИЖ Олег Володимирович.

Старший прапорщик СТАДНИК Сергій Анатолійович.

Цього дня у 2015 році від дій підступного російського окупанта загинув сержант ЮГАН Іван Васильович.

У 2016 році віддав життя, захищаючи Україну від російського агресора, солдат ШУМАК Максим Васильович.

Присутні вшанували пам’ять захисників України хвилиною мовчання, які ціною власного життя виборювали волю і незалежність нашої держави від підступного російського окупанта та поклали квіти до Стели.

Повік не забудемо подвиги Героїв, які віддали свої життя за майбутнє України!

Довідка. Зала Пам’яті захисників України створена на вшанування пам’яті військовослужбовців, які загинули за свободу, незалежність і територіальну цілісність України, світовий мир та порядок. Її спеціально розташовано таким чином, щоби й військовослужбовці, працівники Міноборони та Генерального штабу, й пересічні громадяни могли зайти до Зали та віддати шану своїм захисникам.

Біля споруди Зали Пам’яті облаштовано церемоніальний майданчик із Дзвоном Пам’яті та Стелою, у якій вмонтовано осколки снарядів. Щоденний поминальний ритуал здійснюється ударами дзвону, залежно від кількості загиблих у цей день.

В середині Зали Пам’яті, на спеціальних подіумах, розміщено Книги Пам’яті з іменами загиблих. Структура Книг побудована за принципом календаря: один розворот — один день, де згадуються всі загиблі у цей день за всі роки.