В Міноборони вшанували загиблих українських захисників. Дзвін Пам’яті пролунав дев’ять разів…

11 серпня 2020, 11:00 | ID: 59171
В Міноборони вшанували загиблих українських захисників. Дзвін Пам’яті пролунав дев’ять разів… В Міноборони вшанували загиблих українських захисників. Дзвін Пам’яті пролунав дев’ять разів… В Міноборони вшанували загиблих українських захисників. Дзвін Пам’яті пролунав дев’ять разів… В Міноборони вшанували загиблих українських захисників. Дзвін Пам’яті пролунав дев’ять разів… В Міноборони вшанували загиблих українських захисників. Дзвін Пам’яті пролунав дев’ять разів… В Міноборони вшанували загиблих українських захисників. Дзвін Пам’яті пролунав дев’ять разів… В Міноборони вшанували загиблих українських захисників. Дзвін Пам’яті пролунав дев’ять разів…

Сьогодні, 11 серпня, в Міністерстві оборони України відбувся щоденний ранковий церемоніал вшанування захисників України, які загинули цього дня у різні роки внаслідок російської збройної агресії на сході України.

У заході взяли участь рідні загиблих Героїв, представники керівництва Міністерства оборони України, офіцери та працівники структурних підрозділів оборонного відомства, Генерального штабу ЗС України.

Дзвін Пам’яті дев’ять разів...

У цей день у 1993 році під час виконання завдань Місії ООН у колишній Югославії (UNPROFOR, UNCED) загинув підполковник СЛИВНИЙ Віктор Семенович.

У 2014 році віддали життя, захищаючи Україну мужні захисники:

Солдат ВЕРЕМІЙЧУК Роман Анатолійович.

Солдат КІРІЛЛОВ Даніл Олександрович.

Солдат МАЙБОРОДА Сергій Миколайович.

Солдат ОЛІЙНИК Іван Анатолійович.

Солдат ПАШКОВСЬКИЙ Вадим Вікторович.

Рядовий міліції ТІЩЕНКО Сергій Володимирович.

У 2015 році старший лейтенант ПЄВНЄВ Ігор Павлович.

У 2017 році старший сержант поліції ТРЄГУБ Олександр Євгенович.

Присутні вшанували пам’ять захисників України хвилиною мовчання та поклали квіти до Стели Пам’яті.

Вічна пам’ять Героям, які полягли в боях за нашу вільну, незалежну Україну!

Довідка. Зала пам’яті захисників України створена на вшанування пам’яті військовослужбовців, які загинули за свободу, незалежність і територіальну цілісність України, світовий мир та порядок. Її спеціально розташовано таким чином, щоби й військовослужбовці, працівники Міноборони та Генерального штабу, й пересічні громадяни могли зайти до Зали та віддати шану своїм захисникам.

Біля споруди Зали пам’яті облаштовано церемоніальний майданчик із Дзвоном Пам’яті та Стелою, у якій вмонтовано осколки снарядів. Щоденний поминальний ритуал здійснюється ударами дзвону, залежно від кількості загиблих у цей день.

В середині Зали пам’яті, на спеціальних подіумах, розміщено Книги пам’яті з іменами загиблих. Структура Книг побудована за принципом календаря: один розворот — один день, де згадуються всі загиблі у цей день за всі роки.