В акваторії Чорного моря відбулись змагання з плавання серед частин Сил спеціальних операцій

11 серпня 2020, 10:52 | ID: 59170
В акваторії Чорного моря відбулись змагання з плавання серед частин Сил спеціальних операцій В акваторії Чорного моря відбулись змагання з плавання серед частин Сил спеціальних операцій В акваторії Чорного моря відбулись змагання з плавання серед частин Сил спеціальних операцій В акваторії Чорного моря відбулись змагання з плавання серед частин Сил спеціальних операцій В акваторії Чорного моря відбулись змагання з плавання серед частин Сил спеціальних операцій В акваторії Чорного моря відбулись змагання з плавання серед частин Сил спеціальних операцій В акваторії Чорного моря відбулись змагання з плавання серед частин Сил спеціальних операцій В акваторії Чорного моря відбулись змагання з плавання серед частин Сил спеціальних операцій В акваторії Чорного моря відбулись змагання з плавання серед частин Сил спеціальних операцій

В акваторії Чорного моря серед частин Сил спеціальних операцій Збройних Сил України пройшли змагання з плавання, присвячені пам`яті бойового плавця та командира 73-го морського центру спеціального призначення імені кошового отамана Антіна Головатого капітана 1 рангу Олексія Зінченка.

Змагання проходили в два етапи: в басейні санаторію на Чорноморській косі та акваторії Тендрівської коси уже безпосередньо у Чорному морі. Оператори ССО змагались у плаванні вільним стилем на 50 метрів, пронирюванні на максимальну відстань, естафеті на 50 метрів вільним стилем, командній естафеті, військово-прикладному плаванні на дистанцію зі зброєю в складі груп та виконанні задачі по спасінню людини, що тоне.

Оператори ССО продемонстрували високий професійний рівень та злагоджену командну роботу під час проведення заходу. Нагороди переможцям змагань вручала особисто дочка загиблого Героя - Наталка Зінченко.

Щорічні змагання з плавання серед частин Сил Спеціальних Операцій мають на меті увіковічнити пам'ять та значний внесок в захисті суверенітету та територіальної цілісності України командиром 73-го морського центру.

Довідка. Капітан 1 рангу Олексій Зінченко загинув під час обстрілу російсько-окупаційними військами з БМ-21 «Град» в районі міста Старобешеве 17 серпня 2014 року.

Олексій Володимирович все своє життя присвятив службі в 73-му морському центрі спеціального призначення. Він був досвідченим водолазом та мав кваліфікацію бойового плавця. Загалом провів під водою близько 2000 годин.

73 морський центр СпП ім кошового отамана Антіна Головатого