Льотчики-винищувачі вдосконалюють льотну майстерність в умовах наближених до бойових

11 серпня 2020, 10:01 | ID: 59169
Льотчики-винищувачі вдосконалюють льотну майстерність в умовах наближених до бойових Льотчики-винищувачі вдосконалюють льотну майстерність в умовах наближених до бойових Льотчики-винищувачі вдосконалюють льотну майстерність в умовах наближених до бойових Льотчики-винищувачі вдосконалюють льотну майстерність в умовах наближених до бойових Льотчики-винищувачі вдосконалюють льотну майстерність в умовах наближених до бойових Льотчики-винищувачі вдосконалюють льотну майстерність в умовах наближених до бойових

На базі бригади тактичної авіації повітряного командування «Центр» Повітряних Сил Збройних Сил України, що дислокується на Полтавщині, завершилось триденне льотно-тактичне навчання авіаційної ескадрильї.

В ході навчання відпрацьовані питання підготовки та виконання завдань за призначенням штатним складом ескадрильї з урахуванням досвіду бойових дій.

Командувач Повітряного командування «Центр» генерал-лейтенант Анатолій Кривоножко особисто перевірив злагодженість та ефективність роботи залучених до льотно-тактичного навчання підрозділів.

Під час активної фази навчань була створена обстановка максимально наближена до бойової. Зокрема, опрацьовано ряд питань щодо виконання завдань виводу ескадрильї з-під удару з наступним виконанням бойових завдань з основного та оперативного аеродромів із практичним застосуванням штатного озброєння на полігоні у взаємодії з іншими родами авіації. Якість виконання бомбометання та стрільби з гармат оцінено на «відмінно» та «добре».

За підсумками навчань, льотний склад набув спроможностей самостійного прийняття рішення командирами ланок в умовах швидкоплинних змін обстановки під час інтенсивного впливу засобів РЕБ.

Виконання завдань здійснювалось з основного та оперативного аеродромів із відпрацюванням питань знищення засобів як повітряного нападу, так і наземних цілей противника.

Варто відзначити, що всі поставлені завдання якісно та вчасно відпрацьовано молодим льотним складом випуску 2018-2019 років.

Служба зв’язків з громадськістю повітряного командування «Центр» Повітряних Сил Збройних Сил УкраїниОСТАННІ НОВИНИ