Командування Медичних сил про епідемічну ситуацію у Збройних Силах України станом на 11 серпня

11 серпня 2020, 11:15 | ID: 59172
Командування Медичних сил про епідемічну ситуацію у Збройних Силах України станом на 11 серпня

Станом на 10.00 11 серпня в Збройних Силах України на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2, хворіє 303 осіб. Всього за час пандемії одужало – 697 осіб, летальних випадків – 6.

На ізоляції (в тому числі, самоізоляція) перебуває 677 осіб. Кількість військовослужбовців, у яких закінчується ізоляція у найближчих три доби – 189 осіб. Про це повідомляє Командування Медичних сил Збройних Сил України.

За минулу добу зареєстровано 14 нових випадків захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19. З них у закладах охорони здоров’я перебуває 2 особи (Військово-медичний клінічний центр Центрального регіону – 1 військовослужбовець та Козятинська ЦРЛ - 1 військовослужбовець). Стан здоров’я пацієнтів задовільний, отримують необхідне лікування. На лікуванні вдома під наглядом медичної служби перебуває 12 осіб (Львівська область – 10 військовослужбовців, Житомирська – 1 військовослужбовців та Київська – 1 працівник ЗС України).

Аналіз захворювань серед військовослужбовців та цивільного населення свідчить про те, що найчастіше інфекція поширюється під час епізодичних зустрічей з найближчими людьми (друзями та рідними), що не входять до кола осіб, з якими ви спілкуєтеся щодня або мешкаєте разом. Не наражайте себе та свою родину на небезпеку зайвими контактами.

Командування Медичних сил Збройних Сил України закликає дотримуватися правил карантину та особистої гігієни.ОСТАННІ НОВИНИ