У Національному університеті оборони України завершилася вступна кампанія за спеціальністю «Фізична культура і спорт»

10 серпня 2020, 10:34 | ID: 59151
У Національному університеті оборони України завершилася вступна кампанія за спеціальністю «Фізична культура і спорт» У Національному університеті оборони України завершилася вступна кампанія за спеціальністю «Фізична культура і спорт» У Національному університеті оборони України завершилася вступна кампанія за спеціальністю «Фізична культура і спорт» У Національному університеті оборони України завершилася вступна кампанія за спеціальністю «Фізична культура і спорт» У Національному університеті оборони України завершилася вступна кампанія за спеціальністю «Фізична культура і спорт» У Національному університеті оборони України завершилася вступна кампанія за спеціальністю «Фізична культура і спорт» У Національному університеті оборони України завершилася вступна кампанія за спеціальністю «Фізична культура і спорт»

Завершився набір до навчально-наукового інституту фізичної культури та спортивно-оздоровчих технологій Національного університету оборони України імені Івана Черняховського. Фінальним етапом вступної кампанії для абітурієнтів став творчий конкурс. Майбутні курсанти презентували свою майстерність та теоретичні знання у різних видах спорту.

Право стати курсантом НУОУ виборювали переможці Всеукраїнських та міжнародних змагань. Порівняно з минулим роком, кількість охочих вступити до університету на навчання за тактичним рівнем підготовки значно зросла.

Зовсім скоро найкращі вступники розпочнуть свій професійний шлях у навчально-науковому інституті фізичної культури та спортивно-оздоровчих технологій НУОУ, але спершу вони пройдуть курс первинної військово-професійної підготовки на базі навчального центру університету.

Пресслужба Національного університету оборони України імені Івана Черняховського