У понад половині бригад Сухопутних Військ ЗС України почали функціонувати польові спортивні зали

06 серпня 2020, 10:00 | ID: 59105

Організація підготовки військовослужбовців для виконання завдань за призначенням є пріоритетом Командування Сухопутних Військ Збройних Сил України. Однією з головних її складових вважається фізична і психологічна готовність до ведення бойових дій.

Фахівцями фізичної підготовки Сухопутних Військ Збройних Сил України розроблено і введено в експлуатацію польові спортивні зали двох модифікацій – каркасно-тентові і надувні. Розроблено також методики проведення занять і тренувань. Це нововведення дозволило організувати заняття з фізичної підготовки в умовах перебування у районі проведення операції Об’єднаних сил, а також під час заходів відновлення боєздатності на полігонах.

Польовими спортивними залами на даний час забезпечено 60% бригад Сухопутних Військ. У подальшому планується забезпечення такими спорудами усі військові частини до окремого батальйону.

За відгуками військовослужбовців, необхідність у таких польових спорудах є високою, адже їх наявність дає можливість не тільки підтримувати належний фізичний стан військовослужбовців, але й знімати психологічні навантаження.

Служба зв'язків з громадськістю Командування Сухопутних Військ Збройних Сил УкраїниОСТАННІ НОВИНИ