Командування Медичних сил про епідемічну ситуацію у Збройних Силах України станом на 4 серпня

04 серпня 2020, 10:51 | ID: 59069
Командування Медичних сил про епідемічну ситуацію у Збройних Силах України станом на 4 серпня

Станом на 10.00 4 серпня в Збройних Силах України на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2, хворіє 221 особа.

Всього за час пандемії одужало – 640 осіб, летальних випадків – 5. На ізоляції (в тому числі, самоізоляція) перебуває 495 осіб. Кількість військовослужбовців, у яких закінчується ізоляція у найближчих три доби – 164 особи. Про це повідомляє Командування Медичних сил Збройних Сил України.

За минулу добу зареєстровано 16 нових випадків захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19.

З них в закладах охорони здоров’я перебуває 1 особа (Військово-медичний клінічний центр Південного регіону – 1 військовослужбовець). Стан здоров’я пацієнта задовільний, отримує необхідне лікування.

На лікуванні вдома під наглядом медичної служби знаходиться 15 осіб (Київська область – 1 військовослужбовець та 3 працівника ЗСУ, Одеська область – 2 військовослужбовці, Рівненська область – 1 працівник ЗСУ, Чернігівська область – 1 військовослужбовець, Житомирська область – 5 працівників ЗСУ, Хмельницька область – 2 військовослужбовці). Стан здоров’я пацієнта задовільний, спостерігається легкий перебіг захворювання.

Аналіз захворювань серед військовослужбовців та цивільного населення свідчить про те, що найчастіше інфекція поширюється під час епізодичних зустрічей з найближчими людьми (друзями та рідними), що не входять до кола осіб, з якими ви спілкуєтеся щодня або мешкаєте разом. Не наражайте себе та свою родину на небезпеку зайвими контактами.

Командування Медичних сил Збройних Сил України закликає дотримуватися правил карантину та особистої гігієни.ОСТАННІ НОВИНИ