В Одесі готуватимуть офіцерів за новими військовими спеціальностями

03 серпня 2020, 13:15 | ID: 59054
В Одесі готуватимуть офіцерів за новими військовими спеціальностями В Одесі готуватимуть офіцерів за новими військовими спеціальностями В Одесі готуватимуть офіцерів за новими військовими спеціальностями В Одесі готуватимуть офіцерів за новими військовими спеціальностями В Одесі готуватимуть офіцерів за новими військовими спеціальностями В Одесі готуватимуть офіцерів за новими військовими спеціальностями В Одесі готуватимуть офіцерів за новими військовими спеціальностями В Одесі готуватимуть офіцерів за новими військовими спеціальностями

Уже перші дні вступної кампанії до Військової академії (м. Одеса) демонструють значне зацікавлення молоді у здобутті вищої військової освіти. При цьому в приймальній комісії вишу відзначають уже традиційне щорічне зростання кількості кандидатів з-поміж військових ліцеїстів і випускників цивільних навчальних закладів.

Основними мотивами, що спонукають абітурієнтів обирати саме військові професії, є висока довіра суспільства до Збройних Сил України, конкурентні перспективи для побудови власної кар’єри, соціальні гарантії тощо. До того ж, цього року в академії розпочинається підготовка офіцерів з двома новими напрямками – це транспортна логістика і організація розвідувально-інформаційної роботи.

На підставі понад пів тисячі документів, поданих на вступ, можна сказати, що найбільш популярними серед молоді залишаються бойові спеціальності – управління підрозділами десантно-штурмових військ, морської піхоти, військової розвідки та Сил спеціальних операцій. Тут конкурс сягає до п’яти претендентів на одне місце.

Загалом упродовж вступної кампанії кандидати пройдуть етапи медичної комісії, психологічного відбору у формі тестування, іспиту з фізичної підготовки зі здачею визначених нормативів.

Розуміючи природне хвилювання юнаків та дівчат, з першого дня представники академії при спілкуванні  з абітурієнтами значну увагу приділяють роз’яснювальній роботі щодо умов вступу та особливостей навчання на факультетах за обраними спеціальностями.

Також для максимально комфортної адаптації немісцевих кандидатів до нових умов проживання та ознайомлення їх з історією і культурою міста, де вони навчатимуться наступні 4-5 років, офіцери академії організували для них екскурсії визначними місцями та пам’ятками Одеси.

Інформагентство АрміяInform

Пресслужба Військової академії (м.Одеса)