У Міноборони Дзвін Пам’яті пролунав дев’ять разів. У відомстві вшанували загиблих Героїв

03 серпня 2020, 09:29 | ID: 59045
У Міноборони Дзвін Пам’яті пролунав дев’ять разів. У відомстві вшанували загиблих Героїв У Міноборони Дзвін Пам’яті пролунав дев’ять разів. У відомстві вшанували загиблих Героїв У Міноборони Дзвін Пам’яті пролунав дев’ять разів. У відомстві вшанували загиблих Героїв У Міноборони Дзвін Пам’яті пролунав дев’ять разів. У відомстві вшанували загиблих Героїв У Міноборони Дзвін Пам’яті пролунав дев’ять разів. У відомстві вшанували загиблих Героїв У Міноборони Дзвін Пам’яті пролунав дев’ять разів. У відомстві вшанували загиблих Героїв

Сьогодні, 3 серпня, в Міністерстві оборони України відбувся щоденний ранковий церемоніал вшанування захисників України, які загинули цього дня у різні роки внаслідок російської збройної агресії на Сході України.

У заході взяли участь рідні загиблих Героїв, представники керівництва Міністерства оборони України, офіцери та працівники структурних підрозділів оборонного відомства та Генерального штабу ЗС України.

Дзвін Пам’яті пролунав дев’ять разів…

У 2014-му році загинули мужні захисники:

Солдат КІШ Станіслав Іванович.

Сержант МАНСУРОВ Андрій Сергійович.

Солдат МЕДУШЕВСЬКИЙ Віталій Зенонович.

Старший солдат НАГОРНИЙ Сергій Михайлович.

Капітан ПЛОХОЙ Андрій Віталійович.

У 2015-му році:

Солдат КОЗАК Мар'ян Іванович.

Солдат ОСТАПЧУК Василь Васильович.

Старший прапорщик ПАВЛЮК Олександр Альбертович.

Солдат ШУМЕЙКО Олександр Вікторович.

Присутні вшанували пам’ять захисників України хвилиною мовчання та поклали квіти до Стели Пам’яті.

Вічна пам’ять Героям, які полягли в боях за нашу вільну, незалежну Україну! Вічна їм Слава!

Довідка. Зала пам’яті захисників України створена на вшанування пам’яті військовослужбовців, які загинули за свободу, незалежність і територіальну цілісність України, світовий мир та порядок. Її спеціально розташовано таким чином, щоби й військовослужбовці, працівники Міноборони та Генерального штабу, й пересічні громадяни могли зайти до Зали та віддати шану своїм захисникам.

Біля споруди Зали пам’яті облаштовано церемоніальний майданчик із Дзвоном Пам’яті та Стелою, у якій вмонтовано осколки снарядів. Щоденний поминальний ритуал здійснюється ударами дзвону, залежно від кількості загиблих у цей день.

В середині Зали пам’яті, на спеціальних подіумах, розміщено Книги пам’яті з іменами загиблих. Структура Книг побудована за принципом календаря: один розворот — один день, де згадуються всі загиблі у цей день за всі роки.