Привітання Міністра оборони Андрія Тарана з Днем Сил спеціальних операцій Збройних Сил України

29 липня 2020, 09:00 | ID: 58962
Привітання Міністра оборони Андрія Тарана з Днем Сил спеціальних операцій Збройних Сил України

Шановні генерали, офіцери, старшини, сержанти і солдати!

Дорогі ветерани і працівники Сил спеціальних операцій Збройних Сил України!

Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем Сил спеціальних операцій Збройних Сил України.

З часу створення Сил спеціальних операцій минуло 4 роки. Здавалося б, зовсім мало. Проте, представники одного із “наймолодших” окремих родів українських Збройних Сил вже мають свою звитяжну і героїчну історію, проявили себе як відмінно навчені, мотивовані, сильні духом і тілом бійці. 

Вітчизняні Сили спецоперацій – унікальні, адже формувалися в умовах бойових дій на Сході України відповідно до стандартів найкращих армій світу, коли російський агресор нахабно вдерся на нашу землю. Боротьба з ворогом щодня загартовує вас як професіоналів, що прагнуть до якнайшвидшої перемоги.

Свій незламний характер, патріотизм та жертовність військовослужбовці Сил спеціальних операцій неодноразово підтверджували і під час виконання завдань Антитерористичної операції, і у складі Операції Об’єднаних сил. Підступний агресор не раз отримував дошкульну відсіч, переконувався у високій професійній і моральній підготовленості українських воїнів.

Ви здатні виконувати різні завдання, які стосуються спеціальних операцій в інтересах оборони держави, зазвичай – у найнебезпечніших бойових умовах. Ви там, де найважче – і це в жодному разі не перебільшення. 

Легендарний вислів українського князя Святослава Хороброго “Йду на ви!”, який став вашим бойовим гаслом, найкраще символізує мужність та відвагу кожного воїна.

Дякую бійцям Сил спеціальних операцій Збройних Сил України за зразкову службу і відданість обраній справі, вірність обов’язку та Вітчизні.

Схиляю голову перед подвигом ваших полеглих побратимів.

Вічна пам’ять і слава Героям, які віддали життя за свободу та Незалежність України, її світле майбутнє.

Особливі слова пошани адресую ветеранам, які власним життєвим та бойовим досвідом виховують нинішнє і майбутні покоління воїнів-захисників.

Сили спеціальних операцій – це військова еліта держави. Тож тримайте марку і пам’ятайте: Україна пишається своїми захисниками.

Слава Україні!

Слава Силам спеціальних операцій Збройних Сил України!

Міністр оборони України 

Андрій ТАРАН