Вісімнадцять разів пролунав Дзвін Пам’яті в Міноборони, вшановуючи загиблих захисників України

19 липня 2020, 10:15 | ID: 58801
Вісімнадцять разів пролунав Дзвін Пам’яті в Міноборони, вшановуючи загиблих захисників України Вісімнадцять разів пролунав Дзвін Пам’яті в Міноборони, вшановуючи загиблих захисників України Вісімнадцять разів пролунав Дзвін Пам’яті в Міноборони, вшановуючи загиблих захисників України Вісімнадцять разів пролунав Дзвін Пам’яті в Міноборони, вшановуючи загиблих захисників України Вісімнадцять разів пролунав Дзвін Пам’яті в Міноборони, вшановуючи загиблих захисників України Вісімнадцять разів пролунав Дзвін Пам’яті в Міноборони, вшановуючи загиблих захисників України Вісімнадцять разів пролунав Дзвін Пам’яті в Міноборони, вшановуючи загиблих захисників України Вісімнадцять разів пролунав Дзвін Пам’яті в Міноборони, вшановуючи загиблих захисників України Вісімнадцять разів пролунав Дзвін Пам’яті в Міноборони, вшановуючи загиблих захисників України Вісімнадцять разів пролунав Дзвін Пам’яті в Міноборони, вшановуючи загиблих захисників України Вісімнадцять разів пролунав Дзвін Пам’яті в Міноборони, вшановуючи загиблих захисників України

Сьогодні, 19 липня, в Міністерстві оборони України відбувся щоденний ранковий церемоніал вшанування захисників України, які загинули цього дня у різні роки внаслідок російської збройної агресії на Сході України.

У заході взяли участь рідні загиблих Героїв, представники керівництва Міністерства оборони України, офіцери та працівники структурних підрозділів оборонного відомства та Генерального штабу ЗС України.

Дзвін Пам’яті пролунав 18 разів…

Цього дня у 2014 році внаслідок російської збройної агресії на сході нашої держави загинули:

Солдат БЄГІУ Денис Олександрович.

Капітан БІЛОКОБИЛЬСЬКИЙ Сергій Михайлович.

Старший солдат БУРЛАК Микола Михайлович.

Старшина ГАРКАВЕНКО Віктор Олександрович.

Старший сержант ДЗЕХ Олександр Віталійович.

Старший солдат ДУДЧЕНКО Олександр Олександрович.

Солдат КЛИМ Олег Іванович.

Солдат ЛЯПІН Юрій Олегович.

Сержант ПУШАНКО Артур Олександрович.

Капітан САВЧЕНКО Максим Сергійович.

Старший солдат СИРОТА Олександр Миколайович.

Старший лейтенант ЧОРНОУС Володимир Михайлович

У 2017 році загинули:

Солдат ІСАЄНКО Максим Олесьович.

Молодший сержант ДЕТИНЧЕНКО Роман Сергійович.

Старший солдат КОНЮША Руслан Сергійович.

Старший солдат ТИМОФІЄВ Ілля Миколайович.

У 2019 році загинули:

Старшина БАРДАЛИМ Олександр Володимирович

Солдат ДЖЕРЕЛЕЙКО Роман Васильович.

Присутні вшанували пам’ять захисників України хвилиною мовчання та поклали квіти до Стели Пам’яті.

Вічна пам’ять Героям, які полягли в боях за нашу вільну, незалежну Україну!

Довідка. Зала пам’яті захисників України створена на вшанування пам’яті військовослужбовців, які загинули за свободу, незалежність і територіальну цілісність України, світовий мир та порядок. Її спеціально розташовано таким чином, щоби й військовослужбовці, працівники Міноборони та Генерального штабу, й пересічні громадяни могли зайти до Зали та віддати шану своїм захисникам.

Біля споруди Зали пам’яті облаштовано церемоніальний майданчик із Дзвоном Пам’яті та Стелою, у якій вмонтовано осколки снарядів. Щоденний поминальний ритуал здійснюється ударами дзвону, залежно від кількості загиблих у цей день.

В середині Зали пам’яті, на спеціальних подіумах, розміщено Книги пам’яті з іменами загиблих. Структура Книг побудована за принципом календаря: один розворот — один день, де згадуються всі загиблі у цей день за всі роки.