У Жидачеві в останню путь провели Героя України Тараса Матвіїва

15 липня 2020, 15:30 | ID: 58734
У Жидачеві в останню путь провели Героя України Тараса Матвіїва У Жидачеві в останню путь провели Героя України Тараса Матвіїва У Жидачеві в останню путь провели Героя України Тараса Матвіїва У Жидачеві в останню путь провели Героя України Тараса Матвіїва У Жидачеві в останню путь провели Героя України Тараса Матвіїва У Жидачеві в останню путь провели Героя України Тараса Матвіїва У Жидачеві в останню путь провели Героя України Тараса Матвіїва У Жидачеві в останню путь провели Героя України Тараса Матвіїва У Жидачеві в останню путь провели Героя України Тараса Матвіїва У Жидачеві в останню путь провели Героя України Тараса Матвіїва У Жидачеві в останню путь провели Героя України Тараса Матвіїва

Сьогодні, 15 липня, у Жидачеві, що на Львівщині, поховали Героя України Тараса Матвіїва. На церемонію прощання з воїном, який віддав життя за Україну, прийшли його бойові побратими, командування 24-ї окремої механізованої бригади, шкільні друзі та численна громада міста.

Відспівували Героя у найбільшому храмі міста Святого Вознесіння. Разом з міськими священниками заупокійну панахиду відправили й військові капелани.

В останню путь свого героїчного земляка мешканці Жидачева проводжали на колінах. Пелюстки троянд та квіти падали до ніг жалобної процесії.

Як наголосили представники активної громадськості, вони виступатимуть за те, щоб іменем Тараса Матвіїва назвали школу, в якій він навчався, а також одну з центральних вулиць міста.

Паралельно, у Києві, у Залі пам’яті захисників України, що на території Міністерства оборони України, відбувся церемоніал вшанування Героя за участі представників керівництва Міноборони України, офіцерів та працівників структурних підрозділів оборонного відомства та Генерального штабу ЗС України.

Ім'я Тараса Матвіїва урочисто було внесено до Книги пам’яті з іменами загиблих захисників нашої землі.
Під час церемоніалу присутні поклали квіти до підніжжя Стели, у якій вмонтовано осколки снарядів. Вдарив Дзвін Пам’яті та прозвучав прощальний салют.

Інформагентство АрміяInform

Управління зв’язків з громадськістю Збройних Сил України