«Подвиг Героїв ніколи не буде забутий»! В оборонному відомстві вшанували Українських захисників

13 липня 2020, 09:34 | ID: 58694
«Подвиг Героїв ніколи не буде забутий»! В оборонному відомстві вшанували Українських захисників «Подвиг Героїв ніколи не буде забутий»! В оборонному відомстві вшанували Українських захисників «Подвиг Героїв ніколи не буде забутий»! В оборонному відомстві вшанували Українських захисників «Подвиг Героїв ніколи не буде забутий»! В оборонному відомстві вшанували Українських захисників «Подвиг Героїв ніколи не буде забутий»! В оборонному відомстві вшанували Українських захисників «Подвиг Героїв ніколи не буде забутий»! В оборонному відомстві вшанували Українських захисників «Подвиг Героїв ніколи не буде забутий»! В оборонному відомстві вшанували Українських захисників «Подвиг Героїв ніколи не буде забутий»! В оборонному відомстві вшанували Українських захисників «Подвиг Героїв ніколи не буде забутий»! В оборонному відомстві вшанували Українських захисників

Сьогодні, 13 липня, в Міністерстві оборони України відбувся щоденний ранковий церемоніал вшанування захисників України, які загинули цього дня у різні роки внаслідок російської збройної агресії на Сході України.

У заході взяли участь рідні загиблих Героїв, представники керівництва Міністерства оборони України, офіцери та працівники структурних підрозділів оборонного відомства та Генерального штабу ЗС України, Київського військового ліцею ім. І. Богуна.

Дзвін Пам’яті пролунав чотирнадцять разів...

Цього дня у 2014 році внаслідок російської збройної агресії на Cході нашої держави загинули:

Старший сержант АЛЬОШИН Андрій Володимирович.

Капітан БІЛОБРОВ Юрій Вікторович.

Солдат ГОЛОЗУБОВ Анатолій Анатолійович.

Сержант ДІЯКОНЮК Іван Васильович.

Старший сержант ЄРОШЕНКО Сергій Миколайович.

Старший сержант КОЛОТИЛО Олександр Ілліч.

Солдат КОНОПЛЕВ Павло Костянтинович.

Сержант КОСТЮШКО Олександр Миколайович.

Лейтенант МОРУГИЙ Андрій Миколайович.

Старший солдат МУРАВСЬКИЙ Сергій Сергійович.

Старший солдат ШУДРАВИЙ Андрій Степанович.

У цей день в 2015 році віддав життя, захищаючи Україну від російського агресора, підполковник ЦІСАРУК Юрій Миколайович.

У цей день у 2016 році загинули:

Солдат МАМЧІЙ Станіслав Юрійович.

Полковник ПЕТРЕНКО Віталій Петрович.

Присутні вшанували пам’ять захисників України хвилиною мовчання та поклали квіти до Стели Пам’яті.

Вічна пам’ять Героям, які полягли в боях за нашу вільну, незалежну Україну!

Довідка. Зала пам’яті захисників України створена на вшанування пам’яті військовослужбовців, які загинули за свободу, незалежність і територіальну цілісність України, світовий мир та порядок. Її спеціально розташовано таким чином, щоби й військовослужбовці, працівники Міноборони та Генерального штабу, й пересічні громадяни могли зайти до Зали та віддати шану своїм захисникам.

Біля споруди Зали пам’яті облаштовано церемоніальний майданчик із Дзвоном Пам’яті та Стелою, у якій вмонтовано осколки снарядів. Щоденний поминальний ритуал здійснюється ударами дзвону, залежно від кількості загиблих у цей день.

В середині Зали пам’яті, на спеціальних подіумах, розміщено Книги пам’яті з іменами загиблих. Структура Книг побудована за принципом календаря: один розворот — один день, де згадуються всі загиблі у цей день за всі роки.