Підсумки вивчення громадської думки щодо діяльності військового радіо “Армія FM”

13 липня 2020, 11:09 | ID: 58696
Підсумки вивчення громадської думки щодо діяльності військового радіо “Армія FM”

Продовжуючи традицію, яку вперше розпочато у Міністерстві оборони України, було проведено опитування громадської думки щодо діяльності військового радіо “Армія FM”. Свої зауваження, пропозиції висловили близько 2 тис. респондентів. На жаль, з них невелика частка  військовослужбовців, що сьогодні виконують завдання у районі проведення Операції об’єднаних сил. Але ми вдячні кожному, хто долучився до дискусії.

Раді відзначити, що нашими слухачами, окрім військовослужбовців, є ветерани військової служби, представники творчої еліти України та звичайні громадяни. Думка кожного для нас важлива.

Умовно аспекти обговорення можна поділити на суто технічні та ті, що стосуються програмного продукту. У першому випадку йдеться про неможливість якісного прослуховування радіо через Інтернет та потребу більш активного позиціювання контенту на соціальних сторінках, а не просто дублювання виходу програм на ФБ.

Проблематиці переформатування інформаційного зрізу програм, які готуються сьогодні, віднесено більшу кількість реагувань наших респондентів. До питань, навколо яких зав’язалася дискусія, відносяться не тільки зміна програмного продукту, а й музичне наповнення. З одного боку, звучать побажання брутального року, з іншого прохання  давати якісну «інструменталку» і український сучасний музичний продукт, тому що різна музика налаштовує не лише на певний ритм дій, а й задовольняє духовні потреби кожного. Практично завжди звучали прохання супроводжувати музичні блоки пізнавальною інформацією про ці твори та їх виконавців.

Наші слухачі запропонували нові рубрики, такі як: про сучасне озброєння та військову техніку, розвиток військових технологій. Йдеться про роботу з експертами, у тому числі, з іноземними та про нові види комунікації з ними, які передбачають спілкування поза радіостудією.

Аналіз надісланих пропозицій та зауважень свідчить про запит на якісний військовий гумор без використання сленгових форм. Ми зрозуміли, що постала необхідність відпрацьовування вербальних маркерів.

Слухачі висловили потребу в інформації щодо огляду книг, фільмів на військову тематику і не тільки вітчизняних. Це нова сфера діяльності творчого колективу військового радіо і вони будуть її опановувати.

За пропозиціями респондентів, почнемо відпрацьовувати інформаційні блоки про оборонне реформування і новини НАТО.

Від наших дописувачів надійшли не тільки відповіді у запропонованій анкеті, а й цілі листи, можна сказати реальні бізнес-плани розвитку  програмного продукту військового радіо. Надзвичайно важливими є рекомендації по військово-патріотичному спрямуванню та роботі із допризовною молоддю.

Сьогодні у Департаменті стратегічних комунікацій МО України обговорюється питання створення громадської ради нашого військового радіо, до складу якої ми будемо запрошувати фахівців, які висловили бажання допомагати своїм досвідом та знаннями розвиватись військовому радіо, аби якомога більша кількість споживачів інформації ставали нашими слухачами.

Дякуємо усім, хто висловив свою точку зору і будемо раді надалі співпрацювати з вами, аби розвивати наше військове радіо і робити його кращим для вас.

Спікер: Світлана Павловська - речник Міністерства оборони України

YouTube-канал Укрінформ