Військовослужбовці Об’єднаних сил надали допомогу у локалізації пожежі на Луганщині

10 липня 2020, 14:37 | ID: 58660
Військовослужбовці Об’єднаних сил надали допомогу у локалізації пожежі на Луганщині

За допомогою військовослужбовців Об’єднаних сил лісову пожежу в Луганській області локалізовано. Зараз продовжується гасіння окремих осередків горіння. Для цього залучено необхідну кількість військовослужбовців та техніки. Сьогодні від Збройних Сил України для локалізації природної стихії задіяно понад сто армійців та 24 одиниці техніки.

Завдяки роботі військової інженерної техніки площі горіння суттєво зменшуються. Підрозділи Збройних Сил України відрізають шляхи розповсюдження вогню, роблячи кордони з небезпечним лісом.

Бульдозери на артилерійському тягачі та інженерні машини розгородження проробили просіки у 7 районах локалізації пожежі. Загалом, було оброблено більше 200 гектарів лісової місцевості.

Окрім цього, військовослужбовці Об’єднаних сил продовжують вести аеророзвідку лісу і виявляють осередки загорянь навіть в темну пору доби. Інформація, яку вони збирають за допомогою БПЛА, суттєво допомагає пожежним командам приборкувати вогонь.

Військові не залишили в біді і місцеве населення, яке постраждало від стихії. Цивільним мешканцям готові надати допомогу лікарсько-сестринські бригади. Армійські підрозділи допомагають з евакуацією постраждалих, підвозом питної води та проведенням інженерних робіт на шляхах та в населених пунктах.

На даний час особового складу для приборкання вогню вистачає і додаткових сил та засобів залучати не потрібно.

Нагадаємо, що пожежа виникла 6 липня на території Борівського та Охтирського лісництв біля села Осколонівка. Площа займання становила близько 50 га. Вранці 7 липня пожежу було локалізовано, проте через сильний поривчастий вітер швидкістю 20-25 м/с змінних напрямків та спеку відбулося поширення вогню на хвойні лісові квартали поблизу сіл Капітанове та Воронове, а також на територію села Смолянинове і дачний кооператив "Вовче озеро".

Пресцентр ООС