Під час масштабних водолазних зборів «морські котики» відпрацьовували вправи із застосуванням плавзасобів і військової авіації

10 липня 2020, 16:00 | ID: 58664
Під час масштабних водолазних зборів «морські котики» відпрацьовували вправи із застосуванням плавзасобів і військової авіації Під час масштабних водолазних зборів «морські котики» відпрацьовували вправи із застосуванням плавзасобів і військової авіації Під час масштабних водолазних зборів «морські котики» відпрацьовували вправи із застосуванням плавзасобів і військової авіації Під час масштабних водолазних зборів «морські котики» відпрацьовували вправи із застосуванням плавзасобів і військової авіації Під час масштабних водолазних зборів «морські котики» відпрацьовували вправи із застосуванням плавзасобів і військової авіації Під час масштабних водолазних зборів «морські котики» відпрацьовували вправи із застосуванням плавзасобів і військової авіації Під час масштабних водолазних зборів «морські котики» відпрацьовували вправи із застосуванням плавзасобів і військової авіації

Упродовж двох тижнів під час масштабних водолазних зборів представники Військово-Морських Сил, Сил спеціальних операцій ЗС України та інших силових структур відпрацьовували спеціальні вправи із застосуванням спеціальних плавзасобів і військової авіації.

Окрім загальної комплексної програми спільних заходів, у кожного підрозділу був ще й окремий план дій. Відпрацьовували та вивчали особливості будови затонулого судна, що використовували як тренажер, щодо можливого облаштування схованок. Окремою вправою було підняття затонулих об’єктів з допомогою спеціальних систем аварійного підйому та підйому великих предметів від 100 до 2000 кг. Під час виконання комплексу вправ бійці використовували апарати з відкритою системою дихання та бронежилети з позитивною плавучістю.

Оператори 73-го морського центру виводили групи в умовний тил противника безпарашутним десантуванням у воду по-штурмовому й з допомогою комплекту знімного бортового обладнання «КАНАТ-1» на катери, що перебували у морі та на обмежену ділянку місцевості на суші.

Після виводу оператори продовжили відпрацьовувати ведення тактичних дій.

Постійні навчання та тренування не самоціль, це один зі способів підтримання навичок на шляху до виконання бойового завдання.

Інформагентство АрміяInform

Фото пресслужби 73-го Морського центру спеціального призначення