Батальйон «Тиса» допомагає ліквідовувати наслідки стихії на Закарпатті

09 липня 2020, 17:08 | ID: 58641
Батальйон «Тиса» допомагає ліквідовувати наслідки стихії на Закарпатті Батальйон «Тиса» допомагає ліквідовувати наслідки стихії на Закарпатті Батальйон «Тиса» допомагає ліквідовувати наслідки стихії на Закарпатті Батальйон «Тиса» допомагає ліквідовувати наслідки стихії на Закарпатті Батальйон «Тиса» допомагає ліквідовувати наслідки стихії на Закарпатті

Збройні Сили України продовжують допомагати ліквідовувати наслідки стихії. Інтенсивні опади протягом 22-24 червня призвели до ускладнення паводкової обстановки у Івано-Франківській, Чернівецькій, Львівській та Тернопільській областях.

8 липня 2020 року  у населеному пункті Лопушне, Міжгірського району Закарпатської області військовослужбовці окремого інженерно-саперного батальйону «Тиса» 128 окремої гірсько-штурмової бригади розпочали усунення наслідків надзвичайної ситуації. Станом на 9 липня вже відновлено ділянку дороги, яка була зруйнована під час негоди. Також заплановано провести роботи із налагодження тимчасових мостів через річку Черемош у населених пунктах Волова та Верховина в Івано-Франківській області та підсилення берегів цієї гірської річки.

Для виконання зазначених робіт в селищах Волова та Верховина по ліквідації наслідків негоди залучено 5 одиниць техніки.

В готовності до подолання наслідків стихії перебувають понад 1000 військовослужбовців Збройних Сил України та 163 одиниці озброєння і військової техніки.

Довідково. Загалом Збройними Силами України за період з 27.06 по 08.07.2020 виконано наступні роботи:

в с. Ревне, Кіцманський р-н, Чернівецька обл. очищено прибудинкові території домогосподарств та дорогу від повалених дерев;

в с. Стрілецький Кут, Кіцманський р-н, Чернівецька обл. розчищено 19 подвір’їв та 80 метрів притоки русла р. Прут;

– в с. Лопушне, Міжгірський р-н, Закарпатська обл. розчищено русло
р. Лопушанка (4 м в ширину і 96 м в довжину); відведено русло річки від жилих домів та  відновлено ділянку дороги (3 м в ширину і 12 м в довжину).

Управління зв’язків з громадськістю Збройних Сил України