В Міноборони вшанували загиблих Українських захисників

03 липня 2020, 09:40 | ID: 58532

Сьогодні, 3 липня, у Залі Пам’яті, що на території Міністерства оборони України, відбувся щоденний ранковий церемоніал вшанування мужніх українських захисників, які загинули цього дня у різні роки внаслідок російської збройної агресії на Сході України.

У заході взяли участь представники керівництва Міністерства оборони України, Національної гвардії України, офіцери та працівники структурних підрозділів оборонного відомства та Генерального штабу ЗС України.

Дзвін Пам’яті пролунав сім разів....

У цей день в 2014 році віддали життя, захищаючи нашу державу:

Сержант ЧЕПЕЛЮК Володимир Миколайович, 80-а окрема десантно-штурмова бригада.

Старший сержант міліції ГАВРИЛОВ Володимир Володимирович.

Старший прапорщик СЕМЕНОВСЬКИЙ Олег Миколайович.

Старший сержант міліції СІМАКОВ Михайло Ігорович.

Старший сержант міліції  ТАНЦУРА Вадим Анатолійович.

Цього дня у 2015 році загинув мужній захисник України солдат СТАДНІЧЕНКО Олександр Леонідович.

У 2017 році загинув старший сержант СМЕТАНІН Андрій Володимирович.

Присутні вшанували пам’ять захисників України хвилиною мовчання та поклали квіти до Стели Пам’яті.

Вічна пам’ять Героям, які полягли в боях за нашу вільну, незалежну Україну!

Довідка. Зала Пам’яті захисників України створена на вшанування пам’яті військовослужбовців, які загинули за свободу, незалежність і територіальну цілісність України, світовий мир та порядок. Її спеціально розташовано таким чином, щоби й військовослужбовці, працівники Міноборони та Генерального штабу, й пересічні громадяни могли зайти до Зали та віддати шану своїм захисникам.

Біля споруди Зали Пам’яті облаштовано церемоніальний майданчик із Дзвоном Пам’яті та Стелою, у якій вмонтовано осколки снарядів. Щоденний поминальний ритуал здійснюється ударами дзвону, залежно від кількості загиблих у цей день.

В середині Зали Пам’яті, на спеціальних подіумах, розміщено Книги Пам’яті з іменами загиблих. Структура Книг побудована за принципом календаря: один розворот — один день, де згадуються всі загиблі у цей день за всі роки.ОСТАННІ НОВИНИ