Контрактникам Сіверської бригади вручили ключі від нових гуртожитків

03 липня 2020, 17:15 | ID: 58547
Контрактникам Сіверської бригади вручили ключі від нових гуртожитків Контрактникам Сіверської бригади вручили ключі від нових гуртожитків Контрактникам Сіверської бригади вручили ключі від нових гуртожитків Контрактникам Сіверської бригади вручили ключі від нових гуртожитків Контрактникам Сіверської бригади вручили ключі від нових гуртожитків Контрактникам Сіверської бригади вручили ключі від нових гуртожитків Контрактникам Сіверської бригади вручили ключі від нових гуртожитків Контрактникам Сіверської бригади вручили ключі від нових гуртожитків

Для військовослужбовців контрактної служби 1-ї окремої танкової Сіверської бригади відкрили дві казарми поліпшеного планування.

– Будівництво житла для контрактників – це ще один важливий крок для покращення умов проходження служби у військах оперативного командування. Ми вже побудували такі казарми в 58, 26 та 72 бригадах. Сьогодні така нагода настала і для танкістів. Я вітаю особовий склад і впевнений, що проживання тут буде затишним та з комфортом. Адже для цього тут є всі умови, – зазначив командувач військ ОК «Північ» генерал-майор Валерій Залужний.

Так, будуть заселені два гуртожитки, в яких житимуть по 125 військовослужбовців контрактної служби. Чоловіків та жінок розселять в окремих блоках. Кімнати новозбудованих казарм оснащені всіма необхідними меблями, на дві з них - окремий санвузол та душові. Кухня - на кожному поверсі й укомплектована технікою, є постійно гаряча та холодна вода. Кімнати побуту обладнані пральними та сушильними машинами.

Наразі офіційно відкрили два гуртожитки. Третій - ще на стадії будівництва.

Пресцентр ОК «Північ»