Державний науково-дослідний інститут випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки проводить спеціальні випробування вертольоту Мі-2МСБ

30 червня 2020, 13:09 | ID: 58480
Державний науково-дослідний інститут випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки проводить спеціальні випробування вертольоту Мі-2МСБ Державний науково-дослідний інститут випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки проводить спеціальні випробування вертольоту Мі-2МСБ Державний науково-дослідний інститут випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки проводить спеціальні випробування вертольоту Мі-2МСБ Державний науково-дослідний інститут випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки проводить спеціальні випробування вертольоту Мі-2МСБ

Поблизу с. Гончарівське випробувальною бригадою Державного науково-дослідного інституту випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки (ДНДІ ВС ОВТ) спільно з ПАТ “Мотор Січ” проводяться спеціальні випробування вертольоту Мі-2МСБ, оснащеного дослідною системою стрілецького озброєння та серійною системою некерованого ракетного озброєння.

Вертоліт Мі-2МСБ оснащено додатковим обладнанням, яке виготовлено ПАТ “Мотор Січ”. Монтаж систем авіаційного озброєння вертольоту та частину випробувальних польотів було виконано сумісно фахівцями ДНДІ ВС ОВТ та ПАТ “Мотор Січ”.

Мі-2МСБ є українською модернізованою версією багатоцільового вертольоту Мі-2. Мі-2МСБ в порівнянні з базовим вертольотом, отримав розширені льотно-технічні характеристики та став економнішим, що значно розширило його бойові можливості та фактично перетворило на легку ударну модифікацію. Це стало можливим за рахунок ремоторизації базового вертольоту та оснащення Мі-2МСБ повноцінною системою авіаційного озброєння, що дозволяє Мі-2МСБ  виконувати ряд завдань на полі бою. Отримані спроможності надають можливість використовувати Мі-2МСБ в інтересах ЗСУ, ДПСУ, НГУ, МНСУ, СБУ.

Під час випробувань планується здійснити необхідну для випробування вертольоту кількість польотів.

За результатами випробувань фахівцями ДНДІ ВС ОВТ буде визначено основні льотно-технічні характеристики вертольоту, оцінено точність стрільби по наземних цілях, що дасть можливість відпрацювати відповідні зміни та доповнення до керівництва з льотної експлуатації вертольоту, а також методичні вказівки щодо бойового застосування систем авіаційного озброєння.

Пресслужба Державного науково дослідного інституту випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки