Командування Медичних сил про епідемічну ситуацію у Збройних Силах України станом на 24 червня

24 червня 2020, 10:55 | ID: 58380
Командування Медичних сил про епідемічну ситуацію у Збройних Силах України станом на 24 червня

У Збройних Силах України тривають планові заходи щодо недопущення розповсюдження гострої респіраторної хвороби COVID-19.
Станом на 10.00 24 червня в Збройних Силах України хворіє 145 осіб на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2.

Всього за час пандемії одужало – 284 особи, летальних випадків – 5.

На ізоляції (в тому числі самоізоляція) перебуває 407 осіб. Кількість військовослужбовців, у яких закінчується ізоляція найближчих три доби – 74 особи. Про це повідомляє Командування Медичних сил Збройних Сил України.

За минулу добу зареєстровано 8 нових випадків захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19.

З них у закладах охорони здоров’я перебуває 2 особи (Рівненський військовий госпіталь-1 військовослужбовець, Національний військово-медичний клінічний центр «ГВКГ» –1 військовослужбовцю). Стан здоров’я пацієнтів задовільний, отримують необхідне лікування.

На лікуванні вдома під наглядом медичної служби знаходиться 6 осіб (Київська область – 3 військовослужбовця, Одеська область - 1 військовослужбовець, Рівненська область – 1 працівник ЗС України, Львівська область - 1 військовослужбовець та 1 працівник ЗС України і Дніпропетровська область – 1 працівник ЗС України). Стан здоров’я пацієнтів задовільний, спостерігається легкий перебіг захворювання.

Аналіз захворювань серед військовослужбовців та цивільного населення свідчить про те, що найчастіше інфекція поширюється під час епізодичних зустрічей з найближчими людьми (друзями та рідними), що не входять до кола осіб, з якими ви спілкуєтеся щодня або мешкаєте разом. Не наражайте себе та свою родину на небезпеку зайвими контактами.

Командування Медичних сил Збройних Сил України закликає дотримуватися правил карантину та особистої гігієни.