Командування Медичних сил про епідемічну ситуацію у Збройних Силах України станом на 18 червня

18 червня 2020, 10:51 | ID: 58247
Командування Медичних сил про епідемічну ситуацію у Збройних Силах України станом на 18 червня

Станом на 10.00 18 червня в Збройних Силах України хворіє 148 осіб на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2.

Всього за час пандемії одужало – 227 осіб, летальних випадків – 4. Про це повідомляє Командування Медичних сил Збройних Сил України.

На ізоляції (в тому числі самоізоляція) перебуває 427 осіб. Кількість військовослужбовців, у яких закінчується ізоляція найближчих три доби – 70 осіб.
За минулу добу зареєстровано вісімнадцять нових випадків захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19.

З них у закладах охорони здоров’я перебуває 9 осіб (Національний військово-медичний клінічний центр «ГВКГ» – 2 військовослужбовця та 1 працівник ЗС України, Військово-медичний клінічний центр Західного регіону – 3 військовослужбовця, Вінницька района лікарня, Олександрівська клінічна лікарня та Дніпропетровська міська лікарня – по 1 працівнику ЗС України). Стан здоров’я пацієнтів задовільний, отримують необхідне лікування.

На лікуванні вдома під наглядом медичної служби знаходиться 9 осіб (Київська область – 2 військовослужбовця та 1 працівник ЗС України, Львівська області – 2 військовослужбовця та 2 працівника ЗС України, Хмельницька область – 1 військовослужбовець, Вінницька область – 1 працівник ЗС України). Стан здоров’я пацієнтів задовільний, спостерігається легкий перебіг захворювання.

Аналіз захворювань серед військовослужбовців та цивільного населення свідчить про те, що найчастіше інфекція поширюється під час епізодичних зустрічей з найближчими людьми (друзями та рідними), що не входять до кола осіб, з якими ви спілкуєтеся щодня або мешкаєте разом. Не наражайте себе та свою родину на небезпеку зайвими контактами.

Командування Медичних сил Збройних Сил України закликає дотримуватися правил карантину та особистої гігієни.