Курсанти НУОУ відпрацювали комплексне тактико-стройове заняття з виконанням практичних стрільб

10 червня 2020, 11:00 | ID: 58094
Курсанти НУОУ відпрацювали комплексне тактико-стройове заняття з виконанням практичних стрільб Курсанти НУОУ відпрацювали комплексне тактико-стройове заняття з виконанням практичних стрільб Курсанти НУОУ відпрацювали комплексне тактико-стройове заняття з виконанням практичних стрільб Курсанти НУОУ відпрацювали комплексне тактико-стройове заняття з виконанням практичних стрільб Курсанти НУОУ відпрацювали комплексне тактико-стройове заняття з виконанням практичних стрільб Курсанти НУОУ відпрацювали комплексне тактико-стройове заняття з виконанням практичних стрільб Курсанти НУОУ відпрацювали комплексне тактико-стройове заняття з виконанням практичних стрільб Курсанти НУОУ відпрацювали комплексне тактико-стройове заняття з виконанням практичних стрільб

На базі навчального центру Національного університету оборони України імені Івана Черняховського в смт. Дівички з курсантами навчально-наукового інституту фізичної культури та спортивно-оздоровчих технологій проводилися дводенні комплексні тактико-стройові заняття з виконанням практичних стрільб.

Курсанти закріпили теоретичну складову курсу стрільб зі стрілецької зброї та бойових машин, а також відпрацювали важливий елемент, встановлення мін бойовим розрахунком. Після  теорії свої знання юнаки перевірили на практиці. Тож, майбутні офіцери здійснили марш-кидок до стрільбища, де на них вже чекав «противник» ‒ мішені, які необхідно було вразити зі стрілецької зброї.  Також курсанти подолали тактичну смугу перешкод, наближену до бойових.

Крім того, з курсантами було проведено заняття з надання першої медичної допомоги.