«Повік не забудемо подвиг Героїв, які віддали життя за Україну!» У Міноборони вшанували загиблих воїнів

06 червня 2020, 10:00 | ID: 58042
«Повік не забудемо подвиг Героїв, які віддали життя за Україну!» У Міноборони вшанували загиблих воїнів «Повік не забудемо подвиг Героїв, які віддали життя за Україну!» У Міноборони вшанували загиблих воїнів «Повік не забудемо подвиг Героїв, які віддали життя за Україну!» У Міноборони вшанували загиблих воїнів «Повік не забудемо подвиг Героїв, які віддали життя за Україну!» У Міноборони вшанували загиблих воїнів «Повік не забудемо подвиг Героїв, які віддали життя за Україну!» У Міноборони вшанували загиблих воїнів «Повік не забудемо подвиг Героїв, які віддали життя за Україну!» У Міноборони вшанували загиблих воїнів «Повік не забудемо подвиг Героїв, які віддали життя за Україну!» У Міноборони вшанували загиблих воїнів «Повік не забудемо подвиг Героїв, які віддали життя за Україну!» У Міноборони вшанували загиблих воїнів «Повік не забудемо подвиг Героїв, які віддали життя за Україну!» У Міноборони вшанували загиблих воїнів «Повік не забудемо подвиг Героїв, які віддали життя за Україну!» У Міноборони вшанували загиблих воїнів «Повік не забудемо подвиг Героїв, які віддали життя за Україну!» У Міноборони вшанували загиблих воїнів «Повік не забудемо подвиг Героїв, які віддали життя за Україну!» У Міноборони вшанували загиблих воїнів «Повік не забудемо подвиг Героїв, які віддали життя за Україну!» У Міноборони вшанували загиблих воїнів «Повік не забудемо подвиг Героїв, які віддали життя за Україну!» У Міноборони вшанували загиблих воїнів «Повік не забудемо подвиг Героїв, які віддали життя за Україну!» У Міноборони вшанували загиблих воїнів «Повік не забудемо подвиг Героїв, які віддали життя за Україну!» У Міноборони вшанували загиблих воїнів

Сьогодні, 6 червня, у Києві відбувся традиційний церемоніал вшанування військовослужбовців, які загинули цього дня у різні роки та внаслідок російської збройної агресії на Cході України.

У заході на території Міністерства оборони України взяли участь керівництво, офіцери та працівники структурних підрозділів оборонного відомства і Генерального штабу ЗС України.

Сьогодні, 6 червня, Дзвін Пам’яті пролунав 9 разів...

Цього дня внаслідок російської збройної агресії на Cході нашої держави загинули:

У 2014 році:

Майор ДРИШЛЮК Павло В’ячеславович, 15-та бригада транспортної авіації

Майор КАМІНСЬКИЙ Сергій Васильович, 15-та бригада транспортної авіації

Підполковник МОГИЛКО Костянтин Вікторович, 15-та бригада транспортної авіації

Прапорщик МОМОТ Володимир Миколайович, 15-та бригада транспортної авіації

Прапорщик ПОТАПЕНКО Олексій Володимирович, 15-та бригада транспортної авіації

Старший сержант міліції ШЕМЕГІНСЬКИЙ Михайло Михайлович, спеціальна рота міліції УМВС України в Івано-Франківській області

У 2016 році:

Солдат ТАНАСІЙЧУК Петро Іванович, 56-а окрема мотопіхотна бригада

У 2018 році:

Солдат ЛИТКОВЕЦЬ Степан Леонідович, 56-а окрема мотопіхотна бригада

Молодший сержант ФРАНЦУЗАН Ігор Леонтійович, 56-а окрема мотопіхотна бригада

Присутні вшанували пам’ять усіх захисників України, поклавши квіти до Стели Пам’яті.

Вічна пам’ять Героям, які полягли в боях! Вічна їм Слава!

Довідка. Зала пам’яті захисників України створена на вшанування пам’яті військовослужбовців, які загинули за свободу, незалежність і територіальну цілісність України, світовий мир та порядок. Її спеціально розташовано таким чином, щоб і військовослужбовці, працівники Міноборони та Генерального штабу, і пересічні громадяни могли зайти до Зали та віддати шану своїм захисникам.

Біля споруди Зали пам’яті облаштовано церемоніальний майданчик із Дзвоном Пам’яті та Стелою. Щоденний поминальний ритуал здійснюється ударами дзвону, залежно від кількості загиблих у цей день.

У центрі Зали пам’яті, на спеціальних подіумах, розміщено Книги пам’яті з іменами загиблих. Структура Книг побудована за принципом календаря: один розворот — один день, де згадуються всі загиблі у цей день за всі роки.