Українські та румунські ВМС відпрацювали спільні тренування у морі

05 червня 2020, 15:37 | ID: 58033
Українські та румунські ВМС відпрацювали спільні тренування у морі Українські та румунські ВМС відпрацювали спільні тренування у морі Українські та румунські ВМС відпрацювали спільні тренування у морі Українські та румунські ВМС відпрацювали спільні тренування у морі Українські та румунські ВМС відпрацювали спільні тренування у морі Українські та румунські ВМС відпрацювали спільні тренування у морі Українські та румунські ВМС відпрацювали спільні тренування у морі Українські та румунські ВМС відпрацювали спільні тренування у морі Українські та румунські ВМС відпрацювали спільні тренування у морі

В акваторії Чорного моря відбулися спільні тренування типу «PASSEX» за участю патрульного катеру Військово-Морських Сил ЗС України «Старобільськ» та корвету ВМС Румунії «Contraamiral Horia Macellariu».

Під час виконання спільних маневрів у відкритому морі, кораблі країн відпрацювали низку завдань по підвищенню взаємосумісності у відповідності до стандартів Північноатлантичного Альянсу. Основна увага приділялась удосконаленню навичок та дій екіпажів кораблів під час виконання завдань у складі корабельних груп.

– Екіпажі кораблів відпрацювали низку спільних навчальних вправ та виконали маневр в строях різного типу. Крім того, кораблі відпрацювали ускладнене і тактичне маневрування в морі, вправлялись у встановленні та веденні зв’язку відповідно до стандартів НАТО – зазначив командир патрульного катеру «Старобільськ» старший лейтенант Павло Гладченко.

Також, за підтримки української авіації, яка імітувала напад на кораблі, військові моряки двох держав відпрацювали дії екіпажу з протиповітряної оборони під час повітряного нападу.

Українські військові моряки вже тривалий час використовують різні методи впровадження стандартів НАТО під час підготовки екіпажів кораблів і катерів. Участь сил українського флоту у тренуваннях типу «PASSEX» сприяє налагодженню взаємної сумісності та опануванню стандартів Північно-атлантичного альянсу.

Служба зв’язків з громадськістю Командування Військово-Морських Сил Збройних Сил України