Командування Медичних сил про епідемічну ситуацію у Збройних Силах України станом на 5 червня

05 червня 2020, 10:10 | ID: 58027
Командування Медичних сил про епідемічну ситуацію у Збройних Силах України станом на 5 червня

У Збройних Силах України тривають планові заходи щодо недопущення розповсюдження гострої респіраторної хвороби COVID-19.

Так, станом на 10.00 05 червня в Збройних Силах України хворіє 142 особи на гостру респіраторну хворобу COVID-19 спричинену коронавірусом SARS-CoV-2. Про це повідомляє Командування Медичних сил Збройних Сил України.

Всього за час пандемії одужало – 131 особа, летальних випадків – 4.

На ізоляції (в тому числі самоізоляція) перебуває 567 осіб. Кількість військовослужбовців у яких закінчується ізоляція найближчих три доби – 67 осіб.

За минулу добу зареєстровано чотирнадцять нових випадків захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19. З них у  закладах охорони здоров’я перебуває сім осіб (Військово-медичний клінічний центр Західного регіону – 1 військовослужбовець, Військово-медичний клінічний центр Північного регіону – 2 військовослужбовця, ще 4 військовослужбовця перебувають у лазареті медичного пункту однієї з військових частин Вінницької області). Стан здоров’я пацієнтів задовільний. Отримують необхідне лікування.

Сім осіб (Миколаївська та Київська область – по 1 військовослужбовцю, Рівненська область ˗ 4 працівника ЗС України та Житомирська область ˗ 1 працівник ЗС України) знаходяться на лікуванні вдома під наглядом медичної служби. Стан здоров’я пацієнтів задовільний, симптоми захворювання відсутні.

Аналіз захворювань серед військовослужбовців та цивільного населення свідчить про те, що найчастіше інфекція поширюється під час епізодичних зустрічей з найближчими людьми (друзями та рідними), що не входять до кола осіб, з якими ви спілкуєтеся щодня або мешкаєте разом. Не наражайте себе та свою родину на небезпеку зайвими контактами. Залишайтеся вдома.

Командування Медичних сил Збройних Сил України закликає дотримуватися правил карантину та особистої гігієни.