Льотчики-першокурсники Харківського університету Повітряних Сил ім. Івана Кожедуба виконали свій перший стрибок з парашутом

04 червня 2020, 17:00 | ID: 58021
Льотчики-першокурсники Харківського університету Повітряних Сил ім. Івана Кожедуба виконали свій перший стрибок з парашутом Льотчики-першокурсники Харківського університету Повітряних Сил ім. Івана Кожедуба виконали свій перший стрибок з парашутом Льотчики-першокурсники Харківського університету Повітряних Сил ім. Івана Кожедуба виконали свій перший стрибок з парашутом Льотчики-першокурсники Харківського університету Повітряних Сил ім. Івана Кожедуба виконали свій перший стрибок з парашутом Льотчики-першокурсники Харківського університету Повітряних Сил ім. Івана Кожедуба виконали свій перший стрибок з парашутом Льотчики-першокурсники Харківського університету Повітряних Сил ім. Івана Кожедуба виконали свій перший стрибок з парашутом Льотчики-першокурсники Харківського університету Повітряних Сил ім. Івана Кожедуба виконали свій перший стрибок з парашутом Льотчики-першокурсники Харківського університету Повітряних Сил ім. Івана Кожедуба виконали свій перший стрибок з парашутом

На базі однієї з навчально-авіаційних бригад першокурсники льотного факультету Харківського університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба здійснили свій перший в житті стрибок з парашутом. Перед практикою курсанти пройшли необхідне теоретичне навчання, наземний тренінг та інструктаж, а також підготовку на тренажерах.

Аби підбадьорити курсантів, начальник університету генерал-майор Олександр Туринський та його заступник з льотної підготовки генерал-майор Ігор Черепенько виконали стрибок разом із ними.

– Сьогодні дуже відповідальний та зворушливий момент у вашому житті – ви виконаєте свій перший стрибок з парашутом. У майбутньому ще не один раз будете вдосконалювати свою майстерність, але перший –  назавжди залишиться у пам’яті, – звернувся з напутніми словами до першокурсників генерал-майор Олександр Туринський.

Слід зазначити, що навчально-тренувальні стрибки відбувалися з вертольота Мі-8 на висоті 600 метрів.  Використовувалися парашути польського виробництва Dedal AD-95 серії 3, які нещодавно були прийняті на озброєння українською армією. Вони можуть витримувати вагу до 185 кілограмів та дозволяють виконувати зниження з мінімальною можливою швидкістю – близько 4 м/с.

– Я виконав свій перший стрибок з парашутом. Відчуття  були неймовірно захопливі. Вважаю, що при виборі професії я зробив вірний вибір, – поділився своїми враженнями курсант І курсу Олександр.

Після підбиття підсумків генерал-майор Олександр Туринський привітав першокурсників з їхнім першим вдалим стрибком та побажав лише м’яких приземлень.

Інформагентство АрміяInform