Вперше урочистий ритуал випуску молодих лейтенантів з Національної академії сухопутних військ заплановано провести на полігоні

02 червня 2020, 14:59 | ID: 57985
Вперше урочистий ритуал випуску молодих лейтенантів з Національної академії сухопутних військ заплановано провести на полігоні

У Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного розпочала роботу державна екзаменаційна комісія. У перший день її роботи, на базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки відбулось організаційне засідання членів екзаменаційної комісії з керівництвом Національної академії.

Як зазначив заступник начальника академії з навчальної роботи полковник Олексій Красюк, переважна більшість курсантів-випускників здобудуть освітньо-кваліфікаційний рівень «бакалавр», ще близько пів сотні вихованців вишу отримають дипломи магістрів. Для оцінки рівня знань курсантів створено 25 підкомісій, переважну більшість яких очолюють офіцери з бойових частин, в які, зокрема, і будуть скеровуватися для проходження подальшої служби молоді лейтенанти.

Цього року робота ДЕК має низку особливостей. Через заходи із протидії поширенню коронавірусної інфекції серед військового колективу, ось вже більше ніж два місяці старшокурсники готуються до екзаменів на полігоні. Тут, у полях, вони проходили посилену підготовку, насамперед вдосконалювали свої командирські навички і готувалися до прийняття посад у військах. Паралельно сідали за книжки, аби пригадати і деякі теоретичні знання, які їм стануть у пригоді як під час самих іспитів, так і в подальшій служби.

До слова, на отримання диплому з відзнакою та золотої медалі претендують 11 курсантів, ще близько 70 є претендентами на диплом з відзнакою. Найбільше відмінників навчається на факультеті бойового застосування військ.

Уже сьогодні курсанти-випускники почнуть складати іспити і, власне, покажуть, на що вони здатні.

Слід зауважити, що вперше проведення урочистого ритуалу випуску  молодих лейтенантів запланована не в стінах видового навчального закладу у Львові, а на полігоні. І це теж особливість, яку внесла боротьба з COVID-19.

Інформагентство АрміяInform