Спростування домислів щодо зміни форми у Збройних Силах України

02 червня 2020, 12:15 | ID: 57982
Спростування домислів щодо зміни форми у Збройних Силах України

Вчора у дописі одного журналіста з'явилася інформація начебто про рішення керівництва Міністерства оборони України змінювати елементи військової символіки в однострої військовослужбовців ЗС. Жодним чином це не відповідає дійсності. Більш того, ця відверто неправдива інформація стала інструментом маніпуляцій з громадською думкою.

Робота над формою та символікою у Збройних Силах України почалася ще з моменту набуття незалежності та прийняття Україною курсу вступу до НАТО. Сьогодні продовжується формування основ мілітарної культури особового складу ЗС України, створення єдиних підходів розробки, впровадження використання декоративно-інформаційних елементів оздоблення однострою військовослужбовців ЗС України. Даний вид діяльності передбачає взаємодію відповідних структур в Міністерстві оборони та представників наукового мистецького середовища. Адже йдеться про наукове обґрунтування колористики, символіки, геометрії у розташуванні елементів символічного зображення. Більш того, обов’язковим є історичний аспект у формуванні елементів військової символіки.

Днями консультації з нашими постійними експертами проводились з питання щодо внесення змін до правил носіння військового однострою. Один з учасників по-своєму інтерпретував цей захід, що й призвело до появи згаданого допису. Звертаємось до авторів з проханням не використовувати, м'яко кажучи, неправдиву інформацію, а оперувати реальними фактами та користуватися першоджерелами. Адже йдеться не лише про журналістську етику, ми говоримо про зневажливе ставлення до громадян України, які є споживачами даної інформації.

Спікер: Світлана Павловська – речник Міністерства оборони України.

Укрінформ

YouTube-канал Укрінформу