На ремонт судна забезпечення ВМС України «Балта» передбачено 22 млн грн

02 червня 2020, 16:10 | ID: 57986
На ремонт судна забезпечення ВМС України «Балта» передбачено 22 млн грн

Цього року на одному із судноремонтних підприємств України судно забезпечення Військово-Морських Сил ЗС України «Балта» проєкту 130 пройде доковий ремонт і технічне відновлення окремих механізмів та агрегатів. Про це повідомляє АрміяInform. На виконання всіх робіт з державного бюджету передбачено виділити 22 мільйони гривень.

Судно забезпечення «Балта» входить до бойового складу Військово-Морських Сил ЗС України. Його активно залучають до заходів бойової підготовки флоту, зокрема до проведення патрулювання визначених районів Чорного моря. Крім того, судно регулярно бере участь у навчаннях у складі корабельно-катерних тактичних груп.

Безпосередньо ремонтно-відновлювальні роботи розпочнуться з розміщення судна на стапель-палубу корабельного доку, після цього заводчани мають виконати очищення підводної й надводної частин корпусу, поясу перемінної ватерлінії, пера руля, гвинтів, підрулювального пристрою від іржі та всіляких обростань. Далі проведуть заміну зовнішньої обшивки корпусу та, звісно, її фінальне фарбування.

Військові моряки планують, що на судні проведуть ремонт донно-забортної арматури, якірного ланцюга та самого якоря, підрулювального пристрою, гребного пристрою правого та лівого бортів, валоліній та кінгстонних ящиків із ґратами. Також ремонтуватимуть такі суднові системи, як водяна забортна, прісна, пожежна, водовідливна, осушувальна, пневматична та гідравлічна системи тощо.

Після проведення докового ремонту судно забезпечення «Балта» має пройти швартові та ходові випробування. Надалі судно зможе в повному обсязі виконувати завдання щодо захисту національних інтересів України з морського напрямку.

Інформагентство АрміяInform