Командування Медичних сил про епідемічну ситуацію у Збройних Силах України станом на 2 червня

02 червня 2020, 10:19 | ID: 57979
Командування Медичних сил про епідемічну ситуацію у Збройних Силах України станом на 2 червня

У Збройних Силах України тривають планові заходи щодо недопущення розповсюдження гострої респіраторної хвороби COVID-19.

Як повідомляє Командування Медичних сил Збройних Сил України, станом на 10.00 02 червня в Збройних Силах України хворіє 123 особи на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2.

Всього за час пандемії одужало – 115 осіб, летальних випадків – 4.

На ізоляції (в тому числі, самоізоляція) перебуває 448 осіб. Кількість військовослужбовців, у яких закінчується ізоляція у найближчих три доби – 137 осіб.

За минулу добу зареєстровано десять нових випадків захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19.

У закладах охорони здоров’я перебуває дві особи (Рівненський військовий госпіталь – 1 військовослужбовець та Військово-медичний клінічний центр Північного регіону – 1 працівник ЗС України). Стан здоров’я пацієнтів задовільний. Отримують необхідне лікування.

Вісім осіб (Київська область – 2 військовослужбовця, Рівненська – 4 військовослужбовця та 1 працівник ЗС України, Закарпатська область – 1 військовослужбовець) перебувають на лікуванні вдома під наглядом медичної служби. Стан здоров’я пацієнтів задовільний, спостерігається легкий перебіг захворювання.

Аналіз захворювань серед військовослужбовців та цивільного населення свідчить про те, що найчастіше інфекція поширюється під час епізодичних зустрічей з найближчими людьми (друзями та рідними), що не входять до кола осіб, з якими ви спілкуєтеся щодня або мешкаєте разом. Не наражайте себе та свою родину на небезпеку зайвими контактами. Залишайтеся вдома.

Командування Медичних сил Збройних Сил України закликає дотримуватися правил карантину та особистої гігієни.