Герої 59-ї мотопіхотної бригади повернулися з району відсічі та стримування збройної агресії РФ без втрат

27 травня 2020, 14:26 | ID: 57875
Герої 59-ї мотопіхотної бригади повернулися з району відсічі та стримування збройної агресії РФ без втрат Герої 59-ї мотопіхотної бригади повернулися з району відсічі та стримування збройної агресії РФ без втрат Герої 59-ї мотопіхотної бригади повернулися з району відсічі та стримування збройної агресії РФ без втрат Герої 59-ї мотопіхотної бригади повернулися з району відсічі та стримування збройної агресії РФ без втрат Герої 59-ї мотопіхотної бригади повернулися з району відсічі та стримування збройної агресії РФ без втрат

На Вінниччині пройшли урочистості з нагоди повернення до пункту постійної дислокації з району проведення ООС воїнів 59-ї мотопіхотної бригади імені Якова Гандзюка. Військовослужбовці частини виконували бойові завдання у Донецькій області з вересня 2019 року.

Командир бригади зазначив, що крайні дві ротації бригади пройшли без втрат.

– Впродовж восьми місяців наші воїни успішно відбивали всі спроби терористичних формувань та кадрових російських військових. Ми постійно відчували підтримку наших рідних та земляків.

Командувач військ Оперативного командування «Південь» Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-майор Ігор Палагнюк наголосив, що на військовій мапі проведення операції Об’єднаних сил немає району, де б не виконувала бойові завдання 59-ка.

– Від узбережжя Азовського моря до кордону з РФ у Луганській області воїни бригади давали достойну відсіч агресору. Дякую родинам військовослужбовців за терпіння, підтримку та вміння чекати в ці нелегкі часи.

Важливо повідомити, що після ротації 59-ій бригаді присвоєно почесне найменування «імені Якова Гандзюка» – одного з перших творців нової української армії, отамана бригади армії УНР.

За мужність та героїзм, проявлені у боях під час виконання бойових завдань в районі АТО та ООС, державними нагородами нагороджено 32 військовослужбовця бригади. Відзнаки Міністра оборони, начальника Генерального штабу, командувача Сухопутними військами, командувача «ОК Південь» отримали 800 військовослужбовців бригади.

Інформагентство АрміяInform