Артилерійські катери Військово-Морських ЗС України відпрацювали низку завдань в морі

27 травня 2020, 08:54 | ID: 57862
Артилерійські катери Військово-Морських ЗС України відпрацювали низку завдань в морі Артилерійські катери Військово-Морських ЗС України відпрацювали низку завдань в морі Артилерійські катери Військово-Морських ЗС України відпрацювали низку завдань в морі Артилерійські катери Військово-Морських ЗС України відпрацювали низку завдань в морі Артилерійські катери Військово-Морських ЗС України відпрацювали низку завдань в морі Артилерійські катери Військово-Морських ЗС України відпрацювали низку завдань в морі Артилерійські катери Військово-Морських ЗС України відпрацювали низку завдань в морі

Малі броньовані артилерійські катери національного флоту днями відпрацювали низку завдань в морі. Особливістю виходу стала необхідність на практиці перевірити технічні спроможності одного з нових артилерійських катерів.

Серед різноманітних завдань, які виконували екіпажі, була перевірка автоматичної системи захисту від наведення зброї супротивника. Слід зазначити, що складне сучасне обладнання катерів дозволяє захистити екіпаж та корпус катера за допомогою "теплових пасток", які спрацьовують в автоматичному режимі, в разі опромінення об’єкту. Ця система за своїми властивостями нагадує системи захисту літаків.

Не менш важливим та ефективним способом захисту є задимлення. Так само, як танки на полі бою використовують інтегровані системи димових завіс, щоб врятувати машину від лазерного наведення керованих протитанкових систем, катери здатні утворювати величезну димову хмару. Площа, яку покриває димова завіса, дозволяє не лише унеможливити прицілювання, а й повністю приховати візуально, на деякий час, точне місце знаходження катера. Екіпажі катерів з поставленими завданнями впоралися.

Служба зв’язків з громадськістю Командування Військово-Морських Сил Збройних Сил України