Водолази-розвідники здійснили десантування з швидкісних катерів по-штурмовому на ходу

01 квітня 2020, 14:10 | ID: 56669
Водолази-розвідники здійснили десантування з швидкісних катерів по-штурмовому на ходу Водолази-розвідники здійснили десантування з швидкісних катерів по-штурмовому на ходу Водолази-розвідники здійснили десантування з швидкісних катерів по-штурмовому на ходу Водолази-розвідники здійснили десантування з швидкісних катерів по-штурмовому на ходу Водолази-розвідники здійснили десантування з швидкісних катерів по-штурмовому на ходу Водолази-розвідники здійснили десантування з швидкісних катерів по-штурмовому на ходу Водолази-розвідники здійснили десантування з швидкісних катерів по-штурмовому на ходу Водолази-розвідники здійснили десантування з швидкісних катерів по-штурмовому на ходу Водолази-розвідники здійснили десантування з швидкісних катерів по-штурмовому на ходу

Водолази-розвідники 73-го центру спеціального призначення імені кошового отамана Антіна Головатого відпрацьовують десантування з швидкісних катерів. Для розвідників елемент десантування по-штурмовому на ходу дозволяє приховано десантуватись на воду, з подальшими спеціальними діями та розвідкою на берегу умовного противника.

Водолаз-розвідник — це навички, які приходять із часом. Це не один рік, не два і навіть не три. Це усвідомлення цього розумом, серцем і душею.

Водолазна справа — справа мужніх.

Служба зв’язків з громадськістю 73-го морського центру спеціального призначення