Три життя, які назавжди увійдуть в історію України... У Міноборони вшанували загиблих захисників України

09 березня 2020, 09:38 | ID: 56190
Три життя, які назавжди увійдуть в історію України... У Міноборони вшанували загиблих захисників України Три життя, які назавжди увійдуть в історію України... У Міноборони вшанували загиблих захисників України Три життя, які назавжди увійдуть в історію України... У Міноборони вшанували загиблих захисників України Три життя, які назавжди увійдуть в історію України... У Міноборони вшанували загиблих захисників України Три життя, які назавжди увійдуть в історію України... У Міноборони вшанували загиблих захисників України Три життя, які назавжди увійдуть в історію України... У Міноборони вшанували загиблих захисників України Три життя, які назавжди увійдуть в історію України... У Міноборони вшанували загиблих захисників України Три життя, які назавжди увійдуть в історію України... У Міноборони вшанували загиблих захисників України Три життя, які назавжди увійдуть в історію України... У Міноборони вшанували загиблих захисників України Три життя, які назавжди увійдуть в історію України... У Міноборони вшанували загиблих захисників України Три життя, які назавжди увійдуть в історію України... У Міноборони вшанували загиблих захисників України Три життя, які назавжди увійдуть в історію України... У Міноборони вшанували загиблих захисників України Три життя, які назавжди увійдуть в історію України... У Міноборони вшанували загиблих захисників України Три життя, які назавжди увійдуть в історію України... У Міноборони вшанували загиблих захисників України Три життя, які назавжди увійдуть в історію України... У Міноборони вшанували загиблих захисників України Три життя, які назавжди увійдуть в історію України... У Міноборони вшанували загиблих захисників України

Сьогодні, 9 березня, в Міністерстві оборони України відбувся щоденний ранковий церемоніал вшанування захисників України, які загинули цього дня у різні роки та внаслідок російської збройної агресії на Сході України.

У заході взяли участь представники керівництва Міністерства оборони України, офіцери та працівники структурних підрозділів оборонного відомства, Генерального штабу Збройних Сил України, Національної гвардії України, курсанти військових вишів столиці, військовослужбовці Київського гарнізону.

Дзвін Пам’яті пролунав тричі...

У цей день в 2015 році віддав життя, захищаючи Україну від російського агресора, старший солдат ГОЛОВКО Анатолій Олександрович.

Цього дня у 2016 році загинув солдат ХРІЄНКО Денис Іванович.

У 2018 році внаслідок російської збройної агресії на сході нашої держави загинув сержант Національної гвардії України ЛУГОВСЬКИЙ Юрій Анатолійович.

Присутні вшанували пам’ять захисників України хвилиною мовчання та поклали квіти до Стели Пам’яті.

Вічна пам’ять Героям, які полягли в боях за нашу вільну, незалежну Україну!

Довідка. Зала пам’яті захисників України створена на вшанування пам’яті військовослужбовців, які загинули за свободу, незалежність і територіальну цілісність України, світовий мир та порядок. Її спеціально розташовано таким чином, щоби й військовослужбовці, працівники Міноборони та Генерального штабу, й пересічні громадяни могли зайти до Зали та віддати шану своїм захисникам.

Біля споруди Зали пам’яті облаштовано церемоніальний майданчик із Дзвоном Пам’яті та Стелою, у якій вмонтовано осколки снарядів. Щоденний поминальний ритуал здійснюється ударами дзвону, залежно від кількості загиблих у цей день.

В середині Зали пам’яті, на спеціальних подіумах, розміщено Книги пам’яті з іменами загиблих. Структура Книг побудована за принципом календаря: один розворот — один день, де згадуються всі загиблі у цей день за всі роки.