Національна академія сухопутних військ визнана переможницею у номінації «Військові в спорті» за результатами роботи з розвитку спорту на Львівщині у 2019 році

07 березня 2020, 12:26 | ID: 56176
Національна академія сухопутних військ визнана переможницею у номінації «Військові в спорті» за результатами роботи з розвитку спорту на Львівщині у 2019 році Національна академія сухопутних військ визнана переможницею у номінації «Військові в спорті» за результатами роботи з розвитку спорту на Львівщині у 2019 році Національна академія сухопутних військ визнана переможницею у номінації «Військові в спорті» за результатами роботи з розвитку спорту на Львівщині у 2019 році

Вчора, 6 березня, у Львові відбулось нагородження спортсменів, тренерів та меценатів спорту Львівщини. Під час заходу відзначили «Людей спорту» у 13 номінаціях. У кожній з них оголосили трьох лауреатів, серед яких й визначили переможця.

У номінації «військові у спорті» перемогла Національна академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

Як зазначає сайт академії, від імені особового складу Академії ексклюзивну авторську статуетку отримав начальник кафедри фізичного виховання, спеціальної фізичної підготовки і спорту навчального закладу полковник Сергій Романчук.

Переможців на своєму фейсбуці привітав і начальник Національної академії сухопутних військ генерал-лейтенант Павло Ткачук. «Вдячний організаційному комітету за високу оцінку вкладу Академії в розвиток спорту Львівщини. Вітаю весь особовий склад Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного з отриманням відзнаки».