З Харкова до військово-медичних установ Вінниці та Києва здійснено планову медичну евакуацію поранених в районі ООС воїнів

06 березня 2020, 16:13 | ID: 56171
З Харкова до військово-медичних установ Вінниці та Києва здійснено планову медичну евакуацію поранених в районі ООС воїнів З Харкова до військово-медичних установ Вінниці та Києва здійснено планову медичну евакуацію поранених в районі ООС воїнів З Харкова до військово-медичних установ Вінниці та Києва здійснено планову медичну евакуацію поранених в районі ООС воїнів З Харкова до військово-медичних установ Вінниці та Києва здійснено планову медичну евакуацію поранених в районі ООС воїнів З Харкова до військово-медичних установ Вінниці та Києва здійснено планову медичну евакуацію поранених в районі ООС воїнів

Сьогодні, 6 березня, з Військово-медичного клінічного центру Північного регіону, що у Харкові, було здійснено планову медичну евакуацію поранених в районі відсічі та стримування збройної агресії РФ українських воїнів. У Харкові наші військові лікарі стабілізували їх стан та підготували військових до наступного етапу лікування у військово-медичних установах Вінниці та Києва.

Реанімаційно-операційним літаком Ан-26 «ВІТА» вісьмох поранених доправлено до Військово-медичного клінічного центру Центрального регіону, що у Вінниці. А шість військових з бойовою травмою (акубаротравма) прибули до Національного військово-медичного клінічного центру «ГВКГ» залізничним транспортом.

Наразі захисники України розміщенні у відділеннях центрів та проходять діагностичне обстеження з метою подальшого призначення відповідного лікування. За словами військових медиків стан здоров’я прибулих героїв визначається, як стабільний.

Служба зв’язків з громадськістю Командування Медичних сил Збройних Сил України зазначає, що на даний час воїни забезпечені усім необхідним для лікування та реабілітації.