У Києво-Могилянській бізнес-школі відбувся випуск за програмою Лідерство в Секторі безпеки та оборони України

05 березня 2020, 12:22 | ID: 56140
У Києво-Могилянській бізнес-школі відбувся випуск за програмою Лідерство в Секторі безпеки та оборони України У Києво-Могилянській бізнес-школі відбувся випуск за програмою Лідерство в Секторі безпеки та оборони України У Києво-Могилянській бізнес-школі відбувся випуск за програмою Лідерство в Секторі безпеки та оборони України У Києво-Могилянській бізнес-школі відбувся випуск за програмою Лідерство в Секторі безпеки та оборони України У Києво-Могилянській бізнес-школі відбувся випуск за програмою Лідерство в Секторі безпеки та оборони України У Києво-Могилянській бізнес-школі відбувся випуск за програмою Лідерство в Секторі безпеки та оборони України У Києво-Могилянській бізнес-школі відбувся випуск за програмою Лідерство в Секторі безпеки та оборони України У Києво-Могилянській бізнес-школі відбувся випуск за програмою Лідерство в Секторі безпеки та оборони України У Києво-Могилянській бізнес-школі відбувся випуск за програмою Лідерство в Секторі безпеки та оборони України У Києво-Могилянській бізнес-школі відбувся випуск за програмою Лідерство в Секторі безпеки та оборони України У Києво-Могилянській бізнес-школі відбувся випуск за програмою Лідерство в Секторі безпеки та оборони України У Києво-Могилянській бізнес-школі відбувся випуск за програмою Лідерство в Секторі безпеки та оборони України У Києво-Могилянській бізнес-школі відбувся випуск за програмою Лідерство в Секторі безпеки та оборони України У Києво-Могилянській бізнес-школі відбувся випуск за програмою Лідерство в Секторі безпеки та оборони України У Києво-Могилянській бізнес-школі відбувся випуск за програмою Лідерство в Секторі безпеки та оборони України

Сьогодні, 5 березня, у Києво-Могилянській бізнес-школі відбувся офіційний захід з нагоди завершення другої річної навчальної програми для військово-політичного керівництва «Стратегічне лідерство: сектор безпеки і оборони України» та офіційне представлення результатів програми. Цьогоріч за програмою навчалися 35 військових та цивільних представників відомств сектору безпеки та оборони України.

У заході взяли участь заступники Міністра оборони України Олександр Поліщук та Аліна Фролова, начальник Генерального штабу — Головнокомандувач Збройних Сил України генерал-полковник Руслан Хомчак.

Звертаючись до випускників, Олександр Поліщук зазначив, що пройдений ними курс є унікальним, адже на сьогоднішній день аналогів йому в Україні немає.

— Як і сотні років тому, сьогодні повернулася традиція виховувати військових лідерів, що насправді, дуже важливо для нашої країни та її майбутнього. Дякую нашим партнерам, що підтримали цей Курс. Завдяки лекторам учасники програми побачили нові сучасні тренди і підходи. Це дозволяє нам розвиватися як демократичній країні в одному алгоритмі з іноземними партнерами, — додав він.

Начальник Генерального штабу — Головнокомандувач Збройних Сил України генерал-полковник Руслан Хомчак та керівник програми — заступник декана Києво-Могилянської бізнес-школи Гелена Саврук вручили випускникам дипломи.