У Міністерстві оборони створено центральний закупівельний орган

21 лютого 2020, 15:57 | ID: 55887
У Міністерстві оборони створено центральний закупівельний орган

Одне з основних його завдань – приведення оборонних процедур закупівель у відповідність до стандартів країн ЄС та НАТО. Про це під час брифінгу в Інформаційному агентстві АрміяInform повідомила начальник Центру оборонних закупівель Міністерства оборони України Тетяна Коба.

Цей структурний підрозділ сприятиме впровадженню в Міноборони ефективного, ринкового і професійного інструменту публічних закупівель через розумну централізацію. При цьому максимально мінімізуючи витрати державних органів на організацію закупівель, забезпечити високу якість товарів, робіт і послуг, що закуповуються. Організовуватиме ефективне, професійне і якісне виконання закупівельних функцій: зменшення ризиків оскаржень, підвищення якості постачання і виконання публічних контрактів, а також надаватиме кваліфіковані консультаційні, інформаційні та юридичні послуги.

На базі центру на безкоштовній основі проводитимуть курси підвищення кваліфікації фахівців, які займаються закупівлями безпосередньо у військових частинах. Їх оперативно інформуватимуть про зміни нормативно-правової бази, навчатимуть, як спланувати закупівлі й користуватися електронними каталогами, як проводити переговори та відкриті торги й укладати договори та багатьом іншим нюансам.