До уваги громадськості та ЗМІ! Офіційне роз’яснення Міноборони України щодо реформи призову на строкову військову службу

14 лютого 2020, 19:55 | ID: 55739
До уваги громадськості та ЗМІ! Офіційне роз’яснення Міноборони України щодо реформи призову на строкову військову службу

Сьогодні, 14 лютого, низка засобів масової інформації поширила цитату з виступу заступника Міністра оборони України Олександра Поліщука на засіданні комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки. А саме, "У поточному році у нас немає планів щодо відмови від призову".

Водночас деякі ЗМІ не уточнили, що йшлося саме про поточний рік.

Так, Олександр Поліщук повідомив, що призов громадян України на строкову службу у 2020 році відбуватиметься планово та у чіткій відповідності до Закону.

У подальшому можлива відмова від строкової військової служби в країні розглядатиметься виключно з урахуванням вітчизняного та іноземного досвіду комплектування збройних сил та формування мобілізаційного резерву, в комплексі з іншими питаннями – як оборонної реформи, так і змін у державі.

Міноборони звертається до представників ЗМІ з проханням враховувати зазначену інформацію під час підготовки тематичних матеріалів та зазначає, що будь-які рішення щодо зміну курсу реформ не приймалися.