В Одесі вийшов в море майбутній корабель Військово-Морських Сил

31 січня 2020, 16:30 | ID: 55457
В Одесі вийшов в море майбутній корабель Військово-Морських Сил В Одесі вийшов в море майбутній корабель Військово-Морських Сил В Одесі вийшов в море майбутній корабель Військово-Морських Сил В Одесі вийшов в море майбутній корабель Військово-Морських Сил В Одесі вийшов в море майбутній корабель Військово-Морських Сил

30 січня від стінки заводу Україна м. Одеса в море вийшов корабель спланований для передачі Військово-Морським Силам ЗС України. Метою виходу було проведення частини заводських ходових випробувань. Про повідомляє Пресцентр ВМС.

Корабель було закладено на заводі «Кузня на Рибальському» та спущено на воду 23 квітня 2019 року. На даний час корабель дообладнується на підприємстві «Судоверфь Україна». Протягом дня представники заводу разом з екіпажем виконували різноманітні завдання з перевірки якості роботи механізмів та агрегатів корабля відповідно до запланованого графіку.

Зі слів заступника генерального директора з виробництва заводу «Кузня на Рибальському» Олександра Вишневецького — корабель виконав поставлені завдання відповідно до запланованої програми. Всі заходи випробувань проведені.

За підсумками випробування недоліків в роботі механізмів не виявлено. Екіпаж позитивно оцінив можливості корабля.

Пресцентр Командування Військово-Морських Сил ЗС України