На Прикарпатті військові пілоти виконали польоти у простих та складних метеоумовах

29 січня 2020, 12:05 | ID: 55398
На Прикарпатті військові пілоти виконали польоти у простих та складних метеоумовах На Прикарпатті військові пілоти виконали польоти у простих та складних метеоумовах На Прикарпатті військові пілоти виконали польоти у простих та складних метеоумовах На Прикарпатті військові пілоти виконали польоти у простих та складних метеоумовах На Прикарпатті військові пілоти виконали польоти у простих та складних метеоумовах На Прикарпатті військові пілоти виконали польоти у простих та складних метеоумовах На Прикарпатті військові пілоти виконали польоти у простих та складних метеоумовах На Прикарпатті військові пілоти виконали польоти у простих та складних метеоумовах На Прикарпатті військові пілоти виконали польоти у простих та складних метеоумовах На Прикарпатті військові пілоти виконали польоти у простих та складних метеоумовах На Прикарпатті військові пілоти виконали польоти у простих та складних метеоумовах

У простих та складних метеоумовах пілоти бригади тактичної авіації виконали завдання з курсу бойової підготовки на винищувачах МіГ-29.

За діями льотчиків у повітрі спостерігав командувач Повітряних Сил Збройних Сил України генерал-полковник Сергій Дроздов. Виконання плану бойової підготовки, а особливо льотна підготовка екіпажів тактичної авіації — на постійному контролі командувача виду. Коли є пальне, справна авіаційна техніка та відповідає погода, можна проводити три і більше льотних змін на тиждень.

— Під час льотної зміни підготували ланку до повітряних боїв з ударними літаками, відлітали на присвоєння чергової класної кваліфікації, підготували пари до повітряних боїв вночі, — розповів командир бригади полковник Євген Каржау. — Із покращенням погодних умов, відновленням навичок льотного складу після перерв, ми нарощуватимемо інтенсивність підготовки. Наразі позитивно оцінюємо результати поточної льотної зміни, готуємось до наступної.

Пресцентр повітряного командування «Захід»