Сьогодні новоселами стали ще 29 родин воїнів-розвідників

22 січня 2020, 17:49 | ID: 55287
Сьогодні новоселами стали ще 29 родин воїнів-розвідників Сьогодні новоселами стали ще 29 родин воїнів-розвідників Сьогодні новоселами стали ще 29 родин воїнів-розвідників

Соціальний захист військовослужбовців ГУР МО України, які беруть участь у заходах із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Росії у Донецькій та Луганській областях, сьогодні є одним із пріоритетних завдань керівництва розвідувального органу. Про це під час урочистої церемонії вручення розвідникам ключів від житлових приміщень наголосив начальник ГУР МО України генерал-полковник Василь Бурба і запевнив, що забезпечення житлом співробітників воєнної розвідки України триватиме й надалі.

Довідка. Варто зазначити, що військова частина, в якій сьогодні з’явилося 29 сімей новоселів, увійшла до складу ГУР МО України кілька років тому з одного з видів ЗС України. На той час її інфраструктура була не в найкращому стані, а сукупність соціально-побутових проблем особового складу значно заважала виконанню завдань за призначенням. Проте, завдяки активним зусиллям керівництва ГУР МО України за два останні роки вдалося відновити інфраструктуру військової частини, здійснити комплекс організаційних, кадрових, матеріально-технічних та оперативних заходів, завдяки яким колектив цієї частини сьогодні успішно виконує важливі завдання за напрямом одного з видів радіоелектронної розвідки.

Протягом минулого року особовий склад ГУР МО України та підпорядкованих військових частин отримав 153 житлових помешкання.

Головне управління розвідки Міністерства оборони України